EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT V ROVINKE

Reality Rovinka

5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²

Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

389,000 € 3383 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s predzáhradkou, terasa, 2 parkovacie miesta, slepá ulica – Rovinka, Potočná

Reality Rovinka

3 izbový byt | 98 m²

Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

319,800 € 3263 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VÄČŠÍ 4 izbový (93m2) Rodinný dvojdom v uzavretej súkromnej ulici

Reality Rovinka

4 izbový byt | Železničná | 93 m²

*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Rovinka

309,000 € 3109 €/m²

Byt v projekte Rovinka Residence – hlavná ulica, Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

Stars Reality ponúka na predaj byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Rovinka Residence, nachádza

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

149,000 € 3725 €/m²

Krásny 3 izbový byt vo výbornej lokalite s parkovacím miestom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

244,900 € 3355 €/m²

Exkluzívny strešný byt s veľkou slnečnou terasou - skolaudované

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová | 54 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, strešný 2 izbový byt s veľkou terasou, v skolaudovanej novostavb

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 4165 €/m²

Praktický 3 izbový byt v štandarde s loggiou za výbornú cenu

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične 3 izbový byt s loggiou, v skolaudovanej novostavbe na

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

219,900 € 3141 €/m²

!ZNÍŽENÁ CENA! Slnečný 4-izbový byt s terasou len 10 km od Bratislavy

Reality Rovinka

4 izbový byt | Agátová | 78 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 4-izbový byt s terasou v obci Rovinka, vz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Rovinka

251,000 € 3218 €/m²

Priestranný 3i s 2lodžiami, parkovaním a vlastným plyn.kotlom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Kvetná 6b | 77.04 m²

Ak hľadáte moderný, tichý a slnečný 3-izbový byt v malom tehlovom bytovom dome, kde sa byty nep

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

245,000 € 3180 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinné domy v Rovinke - Nová Etapa 2025

Reality Rovinka

4 izbový byt | 96 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 izbový byt v dvojdome s úžitkovou plochou 96 m2, nachádzajúci sa na

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Rovinka

299,900 € 2864 €/m²

2-iz byt s pocitom domu v Hamuliakove so záhradkou a parkingom

Reality Rovinka

2 izbový byt | 44.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

239,900 € 5391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Rovinka - NOVOSTAVBA

Reality Rovinka

4 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

285,000 € 3563 €/m²

OCCAM | Exkluzívne lofty v projekte FLORET Rovinka

Reality Rovinka

Loft | Slnečnicová ulica | 90 m²

OCCAM NEW HOME ponúka na predaj moderné lofty v prémiovom projekte FLORET v obľúbenej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

Akcia - posledný voľný v holodome - 4 izb. s tep. čerpadlom - 110m2 v rad. zástavbe - obľúbená lokalita tesne pri BA - Rovinka

Reality Rovinka

4 izbový byt | 110 m²

Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Rovinka

325,000 € 2634 €/m²

PREDAJ zariadený, klimatizovaný 2-izb. byt so zaskleným balkónom, parkovacie státie, v Rovinke.

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 53 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

199,900 € 3772 €/m²

REZERVOVANÉ - Nadštandardný zariadený 3-izb byt 87, 2x terasa / uzavretá 24m2 a otvorená 15m2, 2x státie, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | 126 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

359,000 € 2849 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný moderný 2-izb. v 5 ročnej stavbe, 2x parkovacie státie, v Rovinke.

Reality Rovinka

2 izbový byt | 63 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný, moderný, zariadený 2 izbový byt, 63m2 /loggia 4m2/ n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

239,000 € 3794 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

....... PREDANÉ ......... Predaj 3-izbový byt s terasou v tichej časti Rovinky

Reality Rovinka

3 izbový byt | Školská | 106 m²

PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s veľkou terasou a parkingom

Reality Rovinka

2 izbový byt | Agátová | 95.43 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokali

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

274,990 € 2882 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie