5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²
Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v
389,000 € 3383 €/m²
3 izbový byt | 98 m²
Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p
319,800 € 3263 €/m²
4 izbový byt | Železničná | 93 m²
*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej
309,000 € 3109 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 40 m²
Stars Reality ponúka na predaj byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Rovinka Residence, nachádza
149,000 € 3725 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 73 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v
244,900 € 3355 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová | 54 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny, strešný 2 izbový byt s veľkou terasou, v skolaudovanej novostavb
224,900 € 4165 €/m²
3 izbový byt | Broskyňová | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične 3 izbový byt s loggiou, v skolaudovanej novostavbe na
219,900 € 3141 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 78 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 4-izbový byt s terasou v obci Rovinka, vz
251,000 € 3218 €/m²
3 izbový byt | Kvetná 6b | 77.04 m²
Ak hľadáte moderný, tichý a slnečný 3-izbový byt v malom tehlovom bytovom dome, kde sa byty nep
245,000 € 3180 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Ponúkame na predaj krásny 4 izbový byt v dvojdome s úžitkovou plochou 96 m2, nachádzajúci sa na
299,900 € 2864 €/m²
2 izbový byt | 44.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan
239,900 € 5391 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S
285,000 € 3563 €/m²
Loft | Slnečnicová ulica | 90 m²
OCCAM NEW HOME ponúka na predaj moderné lofty v prémiovom projekte FLORET v obľúbenej lokalite
Info v RK
4 izbový byt | 110 m²
Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb
325,000 € 2634 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 53 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád
199,900 € 3772 €/m²
3 izbový byt | 126 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb
359,000 € 2849 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný, moderný, zariadený 2 izbový byt, 63m2 /loggia 4m2/ n
239,000 € 3794 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
4 izbový byt | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá
395,000 € 3762 €/m²
3 izbový byt | Školská | 106 m²
PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by
Info v RK
2 izbový byt | Kvetná | 58 m²
Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega
227,000 € 3914 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²
2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent
224,900 € 3358 €/m²
3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p
228,507 € 3042 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 95.43 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokali
274,990 € 2882 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.