996792 (JuQ4SIuHs_s) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Bosákova
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

369,990 € 5639 €/m²

Poznámka k cene: + Garážové státie 29 990€
Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65.61 m²
Info
Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách.
A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhliadke poviete, že tu chceme bývať.

Presne taký je tento 3-izbový byt v obľúbenom projekte Fuxova na začiatku Petržalky so zastúpením predaja cez RADO Reality Group.

Dispozícia bola navrhnutá tak, aby mala každá časť bytu svoje jasné miesto a zároveň pôsobila vzdušne a prirodzene. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, ktorá vytvára príjemný priestor na spoločné večery, návštevy aj pokojné rána pri káve. Samostatná spálňa poskytuje dostatok súkromia a ďalšia izba môže slúžiť ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba podľa aktuálnych potrieb nového majiteľa.

Veľkou výhodou je, že byt sa predáva kompletne zariadený kvalitným nábytkom od slovenského výrobcu a spotrebičmi značiek Whirlpool, Bosch a Electrolux. Nový majiteľ tak môže bývať prakticky okamžite bez ďalších investícií a zdĺhavého zariaďovania.

Samozrejmosťou je klimatizácia, praktická lodžia, pivničná kobka aj komfortné garážové státie priamo v bytovom dome, vďaka ktorému sa domov dostanete suchou nohou počas celého roka.

Celková výmera bytu vrátane lodžie a pivničnej kobky je 72,95 m².

BYTOVÝ DOM

Projekt Fuxova od developera JTRE patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie rezidenčné projekty na začiatku Petržalky. Dôvod je jednoduchý — spája moderné mestské bývanie so špičkovou dostupnosťou a komfortom každodenného života.

Bytový dom je vo veľmi dobrom technickom stave a spoločné priestory sa pravidelne zveľaďujú. Obyvatelia oceňujú v dome najmä špičkové odhlučnenie stien, službu SBS recepcie, služba odovzdania balíkov z kuriérskych spoločností priamo v dome a udžiavaný súkromný park s detským ihriskom. Toto je nadštandard, ktorý pri bývaní naozaj pocítite každý deň.

K dispozícii sú až 3 rýchlovýťahy vedúce priamo do garáže, takže ani počas ranných špičiek nebudete na výťah čakať. Celý objekt pôsobí upravene, bezpečne a moderne.

Veľkým benefitom je aj komunitný charakter bývania a množstvo zelene v okolí projektu.

OKOLIE

Jednou z najsilnejších stránok tejto nehnuteľnosti je lokalita.

Fuxova sa nachádza na začiatku Petržalky, vďaka čomu máte centrum Bratislavy doslova na dosah. Na Šafárikovo námestie sa dostanete pešo približne za 18 minút a v bezprostrednej blízkosti domu nájdete zastávky električiek aj autobusov s výborným napojením do všetkých častí mesta.

Motoristov poteší rýchle napojenie na diaľnicu a pohodlné výjazdy smerom do centra aj mimo Bratislavy.

V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť:

* kaviarne a reštaurácie.

Milovníkov aktívneho životného štýlu poteší cyklotrasa popri ramene Dunaja, množstvo zelene v okolí a tiež blízkosť Sadu Janka Kráľa.

NÁŠ NÁZOR

Tento byt je ideálnou voľbou pre pár alebo mladú rodinu, ktorí hľadajú moderné bývanie bez kompromisov.

Pre pár ponúka komfortný priestor s možnosťou domácej pracovne alebo budúcej detskej izby. Rodina zase ocení praktickú dispozíciu, kompletnú občiansku vybavenosť v okolí, množstvo zelene aj výbornú dostupnosť do centra mesta.

Veľkým benefitom sú nízke mesačné náklady správcovi (222€) a aj fakt, že byt nevyžaduje žiadne ďalšie investície. Stačí sa nasťahovať a bývať.

Ak hľadáte bývanie, ktoré kombinuje:

* moderný byt,
* kompletne zariadené,
* kvalitný projekt,
* výbornú lokalitu,
* garážové parkovanie,
* a komfort mestského života,

táto nehnuteľnosť patrí medzi ponuky, ktoré sa na trhu objavujú len zriedka.

_______________________________________________

Predajná cena bytu: 369 990 € + parkovacie státie 29 990 €

Celková suma vr.parkovacieho státia: 399 980€

Pre viac informácií alebo na dohodnutie obhliadky nás kontaktujte na nižšie uvedených kontaktných údajoch.

Zodpovedný maklér:
Ing. Barbora Líšková
RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 903 583 830
Email: barbora.liskova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

„RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za roky 2022 a 2023. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 6 prestížnych ocenení.“ Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom spoločností RADO Reality Group s.r.o. Bez ich súhlasu ich nie je možné kopírovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65.61 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
8

Počet nadzemných podlaží:
24

Rok výstavby:
2019

Počet izieb / miestností:
3

Plocha lodžie:
4 m²

Cellar area:
2 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
B

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Barbora Líšková

RADO Reality Group s.r.o.

RADO Reality

Mateja Bela 20 • 91108, Trenčín
Celá ponuka spoločnosti

369,990 € 5639 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Barbora Líšková

RADO Reality Group s.r.o.