4257 (Ju-qH19TYKl) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

Priestranný 3-izbový byt s veľkým potenciálom a výhľadom na Zobor – Nitra, Chrenová

Trieda Andreja Hlinku
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

169,900 € 2327 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
73 m²
Info
Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý si môžete časom upraviť podľa vlastných predstáv, no zároveň je okamžite obývateľný? Tento priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Chrenová, ul. Trieda Andreja Hlinku vás zaujme svojou dispozíciou, výhľadom aj potenciálom.

Byt s výmerou 74 m² sa nachádza na 7. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s novou fasádou. Predáva sa zariadený, takže ponúka možnosť okamžitého bývania alebo prenájmu bez nutnosti veľkých počiatočných investícií.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom, zachovalom stave s pôvodným umakartovým jadrom, čo novému majiteľovi umožňuje rekonštrukciu presne podľa vlastného vkusu a potrieb. Vymenené boli iba plastové okná a bezpečnostné vstupné dvere do bytu.

DISPOZÍCIA BYTU:
vstupná chodba
samostatné WC
kúpeľňa s vaňou
kuchyňa
komora
priestranný šatník
obývacia izba priechodná z chodby aj z kuchyne
spálňa
detská izba

Spálňa a detská izba sú nepriechodné, čo zabezpečuje dostatok súkromia pre každého člena domácnosti.

V obývačke a izbách boli zachované pôvodné drevené parkety, ktoré dodávajú bytu príjemnú atmosféru. V chodbe, kuchyni, WC, šatníku a komore sa nachádza linoleum.

Príjemným bonusom je priestranný balkón orientovaný na severovýchod s krásnym výhľadom na vrch Zobor.

Bytový dom prešiel viacerými modernizáciami – nová fasáda, vstupné dvere, elektronický vrátnik, poštové schránky aj výťah. Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete a internetové pripojenie.

LOKALITA, KTORÁ MÁ VŠETKO
Chrenová patrí medzi najobľúbenejšie mestské časti Nitry práve vďaka výbornej občianskej vybavenosti a skvelej dostupnosti do centra mesta. V pešej dostupnosti nájdete školy, škôlky, univerzity, obchody, športoviská, zdravotné stredisko, lekárne aj zastávky MHD.

Milovníkov oddychu a športu poteší blízkosť rieky Nitra s cyklotrasou, mestského parku či Nitrianskeho hradu. Centrum mesta je vzdialené približne 10 minút pešo.

VÝHODY BYTU:
✔priestranná a praktická dispozícia
✔zariadený byt pripravený na bývanie
✔možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
✔vyhľadávaná lokalita
✔nízke mesačné náklady
✔vhodný na bývanie aj investíciu
✔bezproblémové parkovanie pred bytovým domom
✔rýchla dostupnosť do centra mesta a rýchlostnú cestu R1 v smere na Bratislavu a Banskú Bystricu

Tento byt ponúka ideálne spojenie komfortného bývania, vyhľadávanej lokality a možnosti pretvoriť si interiér na moderný domov podľa vlastného štýlu a predstáv. Vďaka svojej dispozícii, lokalite a nízkym nákladom je zároveň výbornou investičnou príležitosťou na ďalší prenájom.

Nitra je moderné krajské mesto s kompletnou občianskou vybavenosťou a bohatým kultúrnym aj športovým vyžitím. Vďaka Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre je známa ako mesto mladých a študentov. Ponúka množstvo obchodov, služieb, parkov, cyklotrás aj obľúbené miesta ako Nitriansky hrad či Zobor. Je ideálnym miestom na bývanie aj investíciu.

CENA: 169 900 EUR
V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, katastrálne poplatky a kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, vrátane autorizácie kúpnych zmlúv – čo predstavuje vyššiu formu právnej ochrany pre predávajúceho aj kupujúceho.

Radi vám bezplatne pomôžeme s riešením financovania tejto nehnuteľnosti.

Kontakt:
Mgr. Ľubica Bibeňová
mobil: +421903685322
e-mail: lubica.bibenova@fingopartner.sk
stránka: lubicabibenova.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
73 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
7

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1975

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Ľubica Bibeňová

RECLOUD Reality a.s.

RECLOUD Reality a.s.

Vajnorská 100 • 831 04, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

169,900 € 2327 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Ľubica Bibeňová

RECLOUD Reality a.s.