3 izbový byt | Jurkovičova | 61.23 m²
Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto
223,374 € 3648 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
179,990 € 2951 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul
167,000 € 2114 €/m²
3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²
Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 85 m2 na ul. Na Hôrke, Nitra. Byt s l
185,900 € 2187 €/m²
3 izbový byt | 160 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred
Cena dohodou
3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²
Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na
179,900 € 3009 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom
169,900 € 1946 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 62 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin
166,000 € 2677 €/m²
3 izbový byt | Clementisova | 72 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite
215,000 € 2986 €/m²
3 izbový byt | Doležalova | 81 m²
video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto
205,900 € 2542 €/m²
3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²
Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame
250,000 € 3125 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 54 m²
Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom
165,000 € 3056 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²
Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho
240,200 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Podzámska | 81 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz
337,600 € 4168 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
179,900 € 2221 €/m²
3 izbový byt | 105 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre
Cena dohodou
3 izbový byt | Partizánska | 76 m²
Comfort Home Reality.s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine, Pa
162,000 € 2132 €/m²
3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²
Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul
307,100 € 3588 €/m²
3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²
Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na u
216,800 € 2769 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj pekný, svetlý 3-izbový byt s príjemnou atmosférou
170,000 € 2656 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie Mládeže | 68 m²
Na predaj 3 izbový byt Nábrežie mládeže 68 m2 po kompletnej rekonštrukcii . Byt je na vyvíšenom
185,000 € 2721 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo
Cena dohodou
3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²
Na predaj nanovo prerobený 3 izbový byt 74 m2 s balkónom na Chrenovej ulici . Byt je po komplet
195,000 € 2635 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
NOVINKA 2025 !!! 3 izbový byt 79 m2 na Klokočine s lódžiou Nová kuchynká linka na mieru so vst
182,000 € 2304 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.