Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

Byt po rekonštrukcii so zasklenou loggiou a klimatizáciou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Krásnohorská | 69.96 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Petržalke na ulici Krásnohorská. Byt je situovaný na 2.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

273,000 € 3902 €/m²

Novinka
Novinka

PREDANÉ! NOVOSTAVBA, 1,5 izbový byt s veľkým balkónom Slnečnice Zóna Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

NOVOSTAVBA vo vyhľadávanej lokalite Slnečnice Zóna Mesto. V mene majiteľa predáme priestranný,

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

214,990 € 5513 €/m²

Na predaj svetlý klimatizovaný 2-izbový byt v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 51.58 m²

Beplan reality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt na ulici M. Medveďovej v Petržalke, ktorý v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

208,000 € 4033 €/m²

3-izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v na Ľubovnianskej ulci. Byt je po čiastočnej rekonštrukc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3800 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

4-izbový byt a 2-samostatné bytové jednotky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Wolkrova Pôvodne sa jedná o 4 izb. by

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

útulná garzónka v tichej časti

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m² nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 6129 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 54.6 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,158 € 4307 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 55 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,838 € 4288 €/m²

Predaj 1 - izbového apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Farského | 41.5 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,066 € 4315 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 51.6 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,978 € 4263 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

PREDAJ - 3 - izbový byt / Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST pripravuje 3-izbový byt v Bratislave – Petržalka, ideálny na bývanie aj rekonštruk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3464 €/m²

AFYREAL Petržalské korzo- predaj 2iz byt s vlastným kotlom, loggia, pivnica, výťah.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Záporožská | 65 m²

AFYREAL predaj 2izb byt, 2.podlažie, 65,19m2, loggia, pivnica, výťah - Záporožská ul., Petržals

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3985 €/m²

3-IZBOVÝ BYT PLNÝ SVETLA, POHODY A ZELENE/Ulica/MAMATEYOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST exkluzívne predstavuje na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

EXPAT EXPERTS |Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, klimatizácia a pivnica Dispozíc

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3843 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu v novostavbe Slnečnice – ideálne štartovacie bývanie alebo investícia

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 25.15 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt s balkónom v ob

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6759 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,700 € 4367 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - MIDPOINTREAL: 2-izbový byt v Petržalke + 2 loggie a pivnica (ideálny pre pár alebo ako investícia)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Beňadická | 37.46 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderný 2-izbový byt s 2 loggiami vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

194,900 € 5203 €/m²

1.BCR/ KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT 60m², BALKÓN 28,36 m², GARÁŽOVÉ STÁTIE, VILADOMY, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Rodinné domy na predaj (23088)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie