REZERVOVANÝ!!! Šanca, ktorá sa neopakuje – 2-izbový byt len za 71 900 €!

Reality Giraltovce

2 izbový byt | Dukelská | 50 m²

REZERVOVANÝ!!! Hľadáte byt, kde sa môžete hneď nasťahovať alebo ho využiť ako skvelú investíci

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Giraltovce

71,900 € 1438 €/m²

Hľadám pre mladú rodinu 3 izbový byt v meste Svidník

Reality Svidník

3 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre mladú rodinu 3 - izbový byt aspoň čiastočne prerobený s vyťahom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

100,000 €

Hľadám pre klientku 2 izbový byt vo Svidníku

Reality Svidník

2 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretnú klientku 2 izbový byt vo Svidníku o výmere cca 64m2.

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

80,000 €

Hľadám byt pre klientku v meste Svidník

Reality Svidník

3 izbový byt | Komenského | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre klientku 3 izbový byt v meste Svidník na ul

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

100,000 €

Hľadám na predaj 1 izbový byt v meste Svidník

Reality Svidník

1 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá , pre klientku 1 izbový byt v meste Svidník. By

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

62,000 €

Hľadám 4 izbový byt pre klienta Svidník

Reality Svidník

4 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta 4 izbový byt v meste Stropkov. Byt by mal b

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

115,000 €

Hľadám 1 izbový byt, Svidník

Reality Svidník

1 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta 1 izbový byt v meste Svidník. . Nehnuteľnos

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

60,000 €

Hľadám pre mladú rodinku 3 izbový byt v meste Svidník

Reality Svidník

3 izbový byt | Karpatská | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre konkretných klientov 3 izbový byt v meste S

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Svidník

120,000 €

Na predaj 2 izbový byt v centre Svidníka, ul. Duchnovičova

Reality Svidník

2 izbový byt | Duchnovičova | 53.57 m²

F012-112-VIKA ZNÍŽENÁ CENA Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj 2-izb

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Svidník

75,000 € 1400 €/m²

2. izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica

Reality Giraltovce

2 izbový byt | 49.59 m²

Akciová cena !!! Na predaj 2-izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica Dispozícia: vs

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

77,000 € 1553 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Svidník

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie