NA PREDAJ rodinný dom v Litke s pozemkom 856 m2, cena 35 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom v Litke s pozemkom 856 m2 za 35 500 eur. Dom má predsieň, 5 izieb, kuchyň

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

35,500 € 385 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 40 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj v Egyházasgerge 3 izbový rodinný dom na pozemku 1355 m2. Dom má vstupnú chodbu, 3 sam

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

40,000 € 400 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinných domov v Lučenci 5639 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 5,639 m²

Na predaj je výnimočný stavebný pozemok nachádzajúci sa v malebnom meste Lučenec, časť Malá Ves

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

239,000 € 42 €/m²

NA PREDAJ, rodinný dom v Mihálygerge na pozemku 1 684 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj rodinný dom v Mihálygerge na pozemku 1 684 m2 za 45 500 eur. Dom má vstupnú chodbu, 3

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

45,500 € 414 €/m²

NA PREDAJ, trojposchodový dom v Karancsalja na pozemku 1 340m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 165 m²

Na predaj trojposchodový dom v Karancsalja na pozemku 1 340 m2 za 108 000 eur. Dom má novú stre

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

108,000 € 655 €/m²

NA PREDAJ vodárenská veža za 60 000 eur v Lučenci

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 400 m²

Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60,000 € 150 €/m²

NA PREDAJ stavby s pozemkom 16073 m2, 28 eur/m2, v Lučenci

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 16,073 m²

Na predaj pozemky 16 073 m2 so stavbami, bývalé železničné depo, s koľajiskami, pri železničnej

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

NA PREDAJ pozemky so stavbami v Lučenci za 28 eur/m2, celkom 16 073 m2

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 16,073 m²

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom za 55 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 240 m²

Na predaj v Mihálygerge, od Lučenca 20 min., dvojposchodový rodinný dom plus podkrovie na pozem

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

55,000 € 229 €/m²

Všestranné komerčné priestory na prenájom v blízkosti Lučenca

Reality Lučenec

Priestor pre výrobu | 80 m²

Reality Novohrad ponúka na prenájom viacúčelový komerčný priestor, ktorý je ideálne situovaný p

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na podnájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Lúčenci

Reality Lučenec

Iný stavebný pozemok | Lučenec | 10,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - iný stavebný pozemok Lučenec, Lučenec. Plocha: pozemku 10000m

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

500,000 € 50 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v tichej ulici na pozemku 1550 m2 za 67 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj v Mihálygerge, v tichej ulici, tehlový rodinný dom s peknou záhradou na pozemku 1550

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

67,000 € 670 €/m²

Predaj skladu a obchodno prevádzkových priestorov

Reality Lučenec

Skladový objekt | Gemerská cesta | 888 m²

Ponúkame na predaj objekt pre účely podnikania v Lučenci , v kú. Lučenec - mestskej časti Opato

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Objekty na predaj Lučenec

245,000 € 276 €/m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

Predaj mobilného domu v blízkosti Lučenca.

Reality Lučenec

Mobilný dom | Lučenec | 47 m²

Ponuka na predaj: Moderný mobilný dom pre celoročné bývanie – Ideálne riešenie pre komfortné bý

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

32,900 € 700 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s balkónom a efektívnym dispozičným riešením

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 70.7 m²

Reality Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkó

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Záhradka s chatkou ZO Malá Ves ID 2237

Reality Lučenec

Záhrada | Mala Ves | 387 m²

Predstavujeme vám skvelú príležitosť na kúpu slnečnej záhrady s murovanou chatkou. Pozemok je s

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 25.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 52 €/m²

Na predaj zabehnutý autoservis v Lučenci

Reality Lučenec

Opravárenský objekt | Maloveská | 378 m²

Ponúkame na predaj budovu autoservisu, ktorá stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 586m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

185,000 € 489 €/m²

predaj polyfunkčnej budovy.

Reality Lučenec

Skladový objekt | Fabiánka | 550 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skladový priestor (výrobnú halu) v meste Lučenec, ideálny pre

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

119,000 € 216 €/m²

Ponúkame 3 izb. byt v centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Štúra | 74 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj byt v úplnom centre mesta a zároveň mať vždy miesto na parkov

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1122 €/m²

Prenájom administratívnych priestorov v Lučenci

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | I. P. Pavlova | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné administratívne priestory s príslušenstvom v okrajovej časti m

Publikované: 16.09.2021 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Lučenec

Cena dohodou

NOVÁ CENA!!! Na predaj - autoservis v Lučenci

Reality Lučenec

Opravárenský objekt | 110 m²

DM Notrereality s.r.o. Vám na predaj ponúka podnikateľský objekt v súčasnosti využívaný na prev

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

145,000 € 1318 €/m²

Predaj areálu v Lučenci

Reality Lučenec

Priestor pre sklad | Ulica mikušovská | 15,345 m²

Areál je využiteľný najmä pre administratívne a prevádzkové účely je situovaný v okrajovej čast

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Lučenec

1,730,000 € 121 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23123)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie