Predaj orné pôdy Partizánske

Reality Partizánske

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Partizánske

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Zlatníky 2

Reality Zlatníky

Orná pôda | 6,500 m²

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

0.85 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Sušany

Reality Sušany

Orná pôda | 84,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Sušany

0.78 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Čičarovce

Reality Čičarovce

Orná pôda | 4,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o trvalý trávny porast v katas

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Čičarovce

0.44 €/m2 0 €/m2

Predaj orné pôdy Veselé

Reality Veselé

Orná pôda | 13,500 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veselé

0.84 €/m2 1 €/m2

Predaj ornej pôdy Prievaly

Reality Prievaly

Orná pôda | 2,500 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Prievaly

0.95 €/m2 1 €/m2

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Zariadený apartmán blízko mora, Chorvátsko - Petrčane

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v modernej novostavbe v Petrčane. Nachádza na by

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

199,000 € 3519 €/m²

Chorvátsko: Novostavba apartmánu s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3720 €/m²

Chorvátsko - Na predaj apartmán 3x spálňa na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 3000 €/m²

Novostavba apartmánu v centre ostrova Vir -Chorvátsko

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu za výhodnú cenu na ostrove Vir v Chorvátsku. M

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

219,000 € 3130 €/m²

**Chalupa s dušou, jedinečná atmosféra, historický dom**

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138.66 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu v obci Podkozince, miestnej časti obce Lubina, v pokojnom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

130,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Chorvátsko- Dom s výhľadom na more blízko pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2277 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Chorvátsko , Privlaka - Exkluzívne na predaj dvojdomy s bazénom – novostavba, 200 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

398,000 € 2671 €/m²

Novostavba dom s bazénom a výhľadom na more Chorvátsko - Vrsi

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3173 €/m²

Chorvátsko -Novostavba apartmánu len 150m od mora s výhľadom na more na ostrove Vir - Jadro pláž

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2952 €/m²

Chorvátsko - Na predaj novostavba apartmánu v centre ostrova VIR

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán v novostavbe na ostrove Vir. Apartmán

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

197,000 € 2814 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)