Pozemok na predaj v Lubine: Slnečný svah s výhľadom, ideálny pre váš nový domov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

101 €/m2 101 €/m2

Sklad na prenájom Martin Priekopa 492 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopa | 492 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Hala na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom Martin, s dobrým napojením na diaľnicu

Reality Martin

Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²

Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

Na predaj štyri apartmány na jednom poschodí Podhájská

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečné apartmány s krásnym výhľadom v apartmánovom dome DIAMOND v obc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Dolný Ohaj.

Reality Dolný Ohaj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Ohaj

Cena dohodou

Na predaj prerobený 3-izbový rodinný dom v meste Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitko

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

199,000 € 1990 €/m²

Na predaj apartmán s balkónom Podhájska

Reality Podhájska

Garsónka | Svätuša | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený a klimatizovaný apartmán - v obci Podhájska 200m od termálneh

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

67,900 € 2716 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba Nitra- KYNEK

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2109 €/m²

Na predaj stavebné pozemky Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

59,000 € 102 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany.

Reality Šurany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba u nás na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany. Plocha: úžitk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

77,900 € 708 €/m²

Na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj pozemok v priemyselnom areály v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Nezadaná | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,000 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

129 €/m2 129 €/m2

Ponúkame Vám na predaj prerobený 4-izbový rodinný dom Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Vansovej | 254 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

414,500 € 1632 €/m²

Na predaj krásna novostavba bungalova Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky len 4 km o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,000 € 2223 €/m²

Na predaj zariadený apartmán s balkón PODHÁJSKA

Reality Podhájska

Garsónka | Belek | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán v obci Podhájska, len 200m od termálneho kúpaliska.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

72,900 € 2916 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Cabaj Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

Cena dohodou

Na predaj prerobený 1-izbový byt v centre obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1-izbové byt v polyfunkčnom objekte v obci Dvory nad

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

80,000 € 1739 €/m²

Na predaj pozemok 1647 m2 v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Na predaj 4- izbový rodinný dom v Golianove

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Golianovo

259,000 € 2023 €/m²

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie