Na predaj novostavba veľkého 3 - izbového mezanínu so záhradou a 3 x parkovaním v rodinnom dome v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3463 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s IS aj stav. povolením Bernolákovo 475m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Čučoriedková | 475 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj rožný stavebný pozemok v Bernolá

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,900 € 400 €/m²

Investičný pozemok Bernolákovo 604m2 - na podnikanie

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

170,000 € 281 €/m²

Orná pôda - investičný pozemok Bernolákovo 1645m2

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Poľná | 1,645 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bernol

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove 802m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

223,758 € 279 €/m²

Na predaj pozemok na pohrebnicku činnosť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Dukelská | 542 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na hlavnom ťahu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Na predaj Investičný pozemok Orná pôda Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Hlavná | 3,820 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka výhodnú investičnú príležitost na predaj p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

50,000 € 13 €/m²

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

18 €/m2 18 €/m2

člen NARKS

Predaj stavebný pozemok - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Ampérová | 6,318 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne stavebný pozemok pri priemyselnom parku na Amper

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS

Investičný pozemok v obci Bernolákovo na predaj

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,428 m²

Ponúkame vám na predaj investičný pozemok na základe Územnoplánovacej informácie vydanej obecný

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A ALTÁNKOM V TICHEJ ČASTI BERNOLÁKOVA

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Potočná | 121 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

449,000 € 3711 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 4,537 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, podľa UPI je tu pláno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,000 € 59 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

REZERVOVANÉ!!!Bernolákovo, okr. SC - NA PREDAJ - plnohodnotný 2-izbový byt kúsok od priameho centra

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Družstevná | 50 m²

REZERVOVANÉ!!!Wealth Group ponúka na predaj plnohodnotný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na D

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

165,000 € 3300 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 697 m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo o rozlohe 697 m² v lukratívnej a vyhľadávanej časti Poz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

260,003 € 373 €/m²

Krásny 614+200m2 možnosť výhodne dokúpiť / ideálny stavebný pozemok - krajný pri lesíku a blízko cyklochodníka pri vode

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 614 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými IS - elektrika, voda, kanalizácia, plyn, asfalt

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

410 €/m2 410 €/m2

4 izb. moderný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, krásna lokalita - slepá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 3990 €/m²

Predaj pozemok v Bernolákove.

Reality Bernolákovo

Lúka, pasienok | Bernolakovo | 2,881 m²

Ponúkam na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v čoraz vyhľadávanejšej lokalite Bernolákov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

34,572 € 12 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj investičný pozemok na výstavbu - BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

534,555 € 105 €/m²

TOP PONUKA! Super poloha priestorov v obci BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Obchodné priestory | Senecka Cesta | 4,500 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

13,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie