NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKVELÉ RODINNÉ BÝVANIE V SÚKROMÍ - KVALITNÁ STAVBA - BERNOLÁKOVO, MARHUĽOVÁ ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Marhuľová | 203 m²

Hľadáte tiché a pokojné bývanie v novostavbe rodinného domu pre Vašu rodinu? Sú Vaše priority

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

579,000 € 2852 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DVOJGENERAČNÝ 6I RODINNÝ DOM S GARSÓNKOU, DVOJGARÁŽOU A BAZÉNOM

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²

hosťovský dom | záhradná kuchyňa | pivnica | špajza | walk-in šatník | krb | klimatizácia | ala

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

Stavebný pozemok na podnikateľské účely v Bernolákove s dobrým napojením na diaľnicu D1

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Priemyselná | 11,893 m²

Popis lokality Stavebný pozemok o celkovej výmere 11.893 m2 sa nachádza v komerčnej časti obce

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

55 €/m2 55 €/m2

Areté real, Predaj pozemku na priemyselnú výstavbu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,000 € 237 €/m²

Prenájom moderného 5-izbového rodinného domu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 150 m²

Prenájom moderného 5-izbového rodinného domu v Bernolákove Ponúkame na prenájom moderných s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bernolákovo

1,550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

4-izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Bernolákova, Hájna

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 134.13 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - obchodno - skladový areál, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | 1,024 m²

[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

PRENÁJOM - zateplená skladová hala v skladovom areáli, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Horný dvor | 285 m²

Na prenájom zateplená skladová hala /285 m2/ v uzavretom skladovom areály na okraji obce Bernol

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bernolákovo

1,225.5 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom v peknej a tichej lokalite v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (1.330 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

NOVÁ KOMPLET. REK., 3 – IZB. BYT, PIVNICA, BALKÓN, ul., DUKELSKÁ, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 63 m²

Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

215,900 € 3427 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 3-IZB. BYT V RD SO ZÁHRADOU, ZARIADENÝ, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Muškátová | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 3-izbový byt v rodinnom dom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

299,000 € 3250 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

Na predaj 3 izb. mezanín s terasou a parkovaním v rodinnom dome, v obci Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 3 - izbový mezanín v

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

298,999 € 3054 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Rodinné domy na predaj (23068)
Upresniť hľadanie