RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

Novinka
Novinka

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4 izbový byt v Handlovej, ul. Okružná.

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný, veľkometrážny

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Handlová

63,000 € 750 €/m²

SLOVREAL predaj 2i byt Handlová, 61 m2

Reality Handlová

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 61 m², situovaný na 2. p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,500 € 811 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ veľkometrážny 4-izbový byt, 84 m2, Handlová, ul. Okružná

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ veľkometrážny 4- izbový byt v osobnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

72,500 € 863 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2 -izbový byt 66 m2, Handlová ul. 29. Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | - | 66 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

55,500 € 841 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 2 -izbový byt 60 m2, Handlová ul. Mierové námestie

Reality Handlová

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 875 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 62 m2 s balkónom, Handlová, ul. Prievidzská

Reality Handlová

3 izbový byt | - | 62 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1081 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v tichej lokalite – 82 m² - POVODNY STAV

Reality Handlová

4 izbový byt | HND | 82 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 4-izbový byt v tichej lokalite – 82 m² Ponúkame na pred

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj 4. izb. byt, 79,7 m2, ul. Morovnianska c., Handlová

Reality Handlová

4 izbový byt | Morovnianská cesta | 79.7 m²

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový byt o rozlohe 79,7 m2. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Handlová

73,000 € 916 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Upresniť hľadanie