AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie