1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²
Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit
140,688 € 5459 €/m²
2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²
218,220 € 3834 €/m²
3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²
250,164 € 3778 €/m²
4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²
369,740 € 4298 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 522 m²
AVE Estate Vám ponúka atraktívny stavebný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí Čunova – v
260,000 € 498 €/m²
Orná pôda | 1,212 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.
15,500 € 13 €/m²
2 izbový byt | Na hrádzi 174/35 | 62 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
166,000 € 2677 €/m²
2 izbový byt | Na hrádzi 35 | 60 m²
142,000 € 2367 €/m²
Rodinný dom | Bratislava | 185 m²
280,000 € 1514 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
ASTER Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Mosonmagyaróvár, len 8 km od rak
320,000 € 1860 €/m²
Rekreačný pozemok | Schengenská | 2,357 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj dva slnečné pozemky v tichej a vyhľadávanej lokalite -v mest
Cena dohodou
Reštauračné priestory | Hraničiarska | 675 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj reštauráciu s vlastným pozemkom v atraktívnej loka
379,000 € 561 €/m²
Orná pôda | 13,852 m²
Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj poľnohospodársky pozemok o výmere 13 85
10.5 €/m2 11 €/m2
3 izbový byt | Na hrádzi | 60 m²
Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene
164,900 € 2748 €/m²
Záhrada | Nevyplnená | 400 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br
95,000 € 238 €/m²
Záhrada | Nevyplnená | 5,400 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj OPLOTENÝ POZEMOK, vedený na LV ako Záhr
Cena dohodou
Záhrada | Čunovo | 500 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č
75,000 € 150 €/m²
Záhrada | 2,577 m²
[b]Na predaj oplotený rovinatý pozemok /2.577 m2/ v katastri mestskej časti Čuňovo nachádzajúci
145 €/m2 145 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 961 m²
[b]Na predaj rovinatý pozemok v katastri mestskej časti Čuňovo – výhodná investícia.[/b] Pozem
170 €/m2 170 €/m2
Rodinný dom | Dlhá | 184 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompletne podpivničený s v
420,000 € 2283 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 634 m²
Pozemok sa nachádza na slepej ešte nevybudovanej Hyacintovej ulici projekt Konopiská 2, MHD zas
300 €/m2 300 €/m2
Rodinný dom | Dlhá | 92 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl
420,000 € 4565 €/m²
Záhrada | 622 m²
Grand Real ponúka na predaj záhradu v OV v Čunove –Dolné kostolné polia Rozloha záhrady je 622m
96,500 € 155 €/m²
Rodinný dom | 285.5 m²
Ponúkame na predaj novostavbu – v lukratívnej lokalite Čunovo –inteligentný SMART HOME - 5
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.