CORRIS-PREDAJ: Úsporný dom s modernými technológiami - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Novosadná | 119.7 m²

Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 2 bytové jednotky v modernom rodinnom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

465,000 € 3885 €/m²

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (500M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

PEKNÝ REKREAČNÝ POZEMOK (ZÁHRADA, 818M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Dolné Kostolné Polia | 818 m²

V ekluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi pekný pozemok ideálneho obdĺžnikového

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

65,000 € 79 €/m²

Pozemok s rybníkom a rekreačným domom s mólom, 40km od Čuňova

Reality Bratislava-Čunovo

Iný rekreačný objekt | 70 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s rybníkom, lesom, s ovocným sadom, s rekreačným domčekom

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Čunovo

450,000 € 6429 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Čunovského jazera

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,084 m²

Pozemok v blízkosti už zastavaného územia a Čunovského jazera na predaj. Aktuálne prebieha zmen

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

64,990 € 21 €/m²

Exkluzívny poschodový dom v lukratívnej lokalite v Čunove, 286 m2, slnečný pozemok 571 m2

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | - | 286 m²

SaleA- Váš partner v realitách, ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou až 28

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

639,000 € 2234 €/m²

Poľnohospodársky a investičný pozemok

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | - | 16,620 m²

Poľnohospodársky pozemok na predaj. Z hľadiska budúcnosti vhodný ako investičný pozemok v blízk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

179,900 € 11 €/m²

Investičný pozemok na predaj

Reality Bratislava-Čunovo

Iný stavebný pozemok | - | 16,620 m²

Investičný pozemok v blízkosti hraníc s Rakúskom a diaľnice D2. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Výmera p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

179,900 € 11 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Dlhá | 59.94 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej o

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

168,900 € 2818 €/m²

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

Apartmán | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Prenájom - Bratislava - Čunovo - 3-izbový rodinný dom

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Na hrádzi | 130 m²

ART Real Estate ponúka na prenájom novostavbu 3-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Babony TRE | Ponúkame Vám lukratívne pozemky v Čunove - Bratislava

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Čunovo | 777 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj lukratívne investičné pozemky v ČUŇOVE na okraji chránenej kr

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 662 m²

Predáme stavebný pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Čunovo. - výmera pozemku 37,5

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Predaj pozemok Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | 1,000 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v mimoriadne žiadanej a pokojnej časti Bratislavy V

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

160,000 € 160 €/m²

Ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok, Čunovo.

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 642 m²

PROMO REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a upravený pozemok vhodný na výstavbu rod

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 05.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

192,000 € 299 €/m²

Príjemný rodinný dom v Čunove – kvalita viditeľná v každom detaile

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | 191 m²

Predstavujeme vám dom, ktorý nie je len nehnuteľnosťou, ale skutočným domovom. Samostatne stoja

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

775,000 € 4058 €/m²

člen NARKS

HOUSE & WEBER I BRATISLAVA stavebný POZEMOK, 2 000 m2, žiadaná LOKALITA, investičný POTENCIÁL

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Schengenská | 2,000 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej oblasti v mestskej časti Bratislava

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

149,900 € 75 €/m²

Nový 2izbový hausbót

Reality Bratislava-Čunovo

Hausbót | Na hrádzi | 35 m²

Hľadáte netradičné bývanie, víkendový únik z mesta alebo investičnú príležitosť? Na predaj ponú

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

149,900 4283 /m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenajmeme moderný 4-5 izbový rodinný dom v Čuňove.

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Zobová | 200 m²

Prenajmeme priestranný nový 4-5 izbový rodinný dom s pozemkom v Bratislave v mestskej časti Čuň

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na prenájom Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Rovinatá 4 árová záhrada, mimo zastavaného územia mestskej časti Bratislava-Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | 400 m²

TUreality ponúkajú 400 m2 záhradu v dosahu mestskej časti Bratislava-Čunovo, pri maďarských hra

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

49,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ priestranná a moderná 5-izbová novostavba v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Cirokova | 221 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v mestskej časti Bratislava V – Čunovo. Táto lokalita je ideáln

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie