HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: PREDBEHNITE události a INVESTUJTE mimo EURÓPU! KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

BEEVAM | EUROVEA TOWER - Dvojizbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59.56 m²

Ikonická stavba na brehu Dunaja spája luxus, eleganciu a mestský životný štýl na najvyššej možn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

Predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²

Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

705,000 € 5341 €/m²

METROPOLIS, 2 izb. NOVOSTAVBA s KOBKOU a GAR. STÁTÍM, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Spoločnosť STORM real ako overený člen Združenia realitných kancelárií Vám ponúka na predaj 2-i

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

EUROVEA TOWER - 2izb.byt s parkovacím miestom v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v novovybudovanej časti Bratislavy v budove Eurov

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie