OCCAM | Exkluzívny 4i byt na 44. poschodí v Eurovea Tower – bývanie na najvyššej úrovni Slovenska

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 170 m²

Occam New Home ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný na 44. poschodí v projekte Eur

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 58 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 6879 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rezervovaný-Premiére-2 izbový zariadený byt ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 47.06 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj 2 izbový moderný byt o výmere 52 m2 v nadštandardnom

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,500 € 5727 €/m²

AZ. Bali - 77 rokov leasehold, ROI 12-15%, posledné kusy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 37 m²

Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

91,000 € 2459 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

PREDAJ| Luxusný 2i byt na nábreží Dunaja, RIVER PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt na 43poschodí v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 117.9 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový luxusný byt na 43.poschodí v prvom mrakodrape na Sl

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

FRANK ZICHER – Predávame garsónku v projekte Grösslingová 62

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 32 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj garsónku s výmerou 32 m2 v štandarde v projek

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

226,480 € 7078 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame garsónku na 3. posch. v projekte Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 20 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj garsónku v štandarde v projekte Grösslingová

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,580 € 8779 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 1i APARTMÁN V GUZÍNSKU ZA SKVELÚ CENU, BATUMI, GRUZÍNSKO, pri mori

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 41 m²

PARTNERS SK Predáme 1i apartmán v Batumi pri mori, v Gruzínsku. Aktuálna cena je nižšia ako ce

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,900 € 1217 €/m²

člen NARKS

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ! Čiastočne zariadený 2-izbový apartmán - METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 52.04 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v skolaudovanej novostavbe METROPOLIS na Bottovej ulic

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 7684 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie