4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²
Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 4 izb.byt v nadštandardnej výmere 150,18 m2 + Logia 1
448,790 € 2905 €/m²
4 izbový byt | Trnavská | 103 m²
DAHLEH-Na prenájom 4 izbový mezonet na Trnavskej ulici s rozlohou 105 m², nachádza sa v novej n
1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²
Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej
436,240 € 2905 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²
448,790 € 2988 €/m²
4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od
319,900 € 2325 €/m²
4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa
299,900 € 2743 €/m²
4 izbový byt | Sasinkova | 85.76 m²
Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.