4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 4i byt v novostavbe s terasou a parkovaním na prenájom v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 110 m²

Exkluzívny úplne nový a doteraz neobývaný 4-izbový byt na prenájom v Záhorskej Bystrici je situ

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

4i mezonet na prenájom, loggia, terasa, garáž pre 2 autá, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 158.05 m²

V lokalite Strmý vŕšok v Záhorskej Bystrici ponúkame na prenájom kompletne zariadený, klimatizo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne PREDAJ 4-izbový priestranný byt v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | . | 100 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 3990 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111892 | Výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej lokalite Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Ota Holúska | 133 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na najvyššom poschodí novostavby v tichej

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU PRIESTRANNÝ BYT 115,3m2 + TERASA + ZÁHRADA, KRB, PARKOVANIE / BA IV - STRMÝ VŔŠOK.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 115.3 m²

PRIAMO OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A S AKTUÁLNYM ZNALECKÝM POSUDKOM K CENE ZA NEHNUTEĽNOSŤ Po

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

428,000 € 3712 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│STRMÝ VŔŠOK, 4-i mezonet, 150 m2 - VEĽKOMETRÁŽNY byt pod Malými Karpatami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 150.54 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt v NÍZKOPODLAŽNOM BYTOVOM DOME s tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,990 € 2325 €/m²

4 izb byt: 278 m2 v novostavbe LIVANA- Prestige, uzatvárateľná dvojgaráž!

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 278.2 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne byty vybavené užitočnými smart tec

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

4 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 132.57 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

664,440 € 5012 €/m²

4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 96.56 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

385,000 € 3987 €/m²

Prémiový 4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 106.11 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 3854 €/m²

4 izb strešný byt s terasou: 248,80 m2 v novostavbe LIVANA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 248.8 m²

Novostavba Livana v Záhorskej Bystrici vám ponúka atraktívne 4 izb. byty s terasami. Praktická

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

BOSEN | 4 izbový mezonet s pozemkom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový mezonet nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej Bystri

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3106 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie