HALO reality - Prenájom, štvorizbový byt Bratislava Rača, Františka Kubu - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

GRAVITAS | 4-izbový PENTHOUSE, PEKNÁ CESTA - RAČA - A5

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²

Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

732,000 € 6741 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 4-izbový byt s predzáhradkou 184 m2 - A-1

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 4958 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 88 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

4i byt ul. Frantiska Kubu, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v  projekte Rínok Rača na ulici Fra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 4 izb. byt na Vrbenského ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Vrbenského | 112 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Vám

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AZ. Na prenájom 4-izbový byt s veľkou terasou, parkovaním – vhodný aj pre firmu, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kvalitne zariadený 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v projekte Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Františk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 4-izbového bytu, 129 m², veľká terasa, novostavba, Rostovská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rostovská | 129 m²

Rodinné bývanie s dostatkom priestoru, súkromie pre každého člena domácnosti a všetko potrebné

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. 4-izbový byt s veľkou terasou + možnosť odpočtu DPH – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe v Bratislave – Rača (Krasňany). Byt o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

509,000 € 5656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie