Predaj - 3. izbový byt - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | M. Benku | 78 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Zlatých Moravciach Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

145,000 € 1859 €/m²

NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 1. mája | 59 m²

STARS Reality ponúka na prenájom priestranný 3- izbový byt na ulici 1. mája v Zlatých Moravciac

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 61.37 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 61,37m2 v meste Zlaté Mor

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

139,000 € 2265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Zlatých Moravciach – Duklianska ulica

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Duklianska | 61 m²

Realitná kancelária Infinia Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

140,000 € 2295 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s klimatizáciou v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | zlate moravce | 63 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

130,000 € 2063 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22944)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie