SLOVREAL predaj 3i byt Žiar nad Hronom, 75 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,990 € 1800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

129,000 € 1870 €/m²

NA PREDAJ 3i byt 79m2 s garážou, Žiar n/Hronom - Horná Ždaňa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

150,000 € 1899 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s garážou v štvorbytovkách na IBV, prípadn

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie