POSLEDNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ!! Moderné bývanie v srdci Šurian . Komfort, štýl a jedinečná lokalita na dosah.

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v jedinečnej lokalite mesta Šurany. Plocha: ú

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šurany

239,900 € 2856 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v meste Šurany

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 82 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Šurany na ulici MDŽ. Te

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šurany

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3 izbový prerobený byt, MDŽ, Šurany

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 62 m²

F432-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Šurany, na ulici MDŽ. ROZLOHA: • rozloha bytu - 6

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šurany

131,000 € 2113 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ – 3-izbový byt s loggiou, Šurany – ul. MDŽ

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 78.47 m²

AKTUÁLNE REZERVOVANÝ Hľadáte priestranný byt, do ktorého sa môžete rovno nasťahovať bez nutnos

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Šurany

152,990 € 1950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s GARÁŽOU na predaj na Mlynskej ulici v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | Mlynská | 77 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s garážou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šurany

154,990 € 2013 €/m²

PINK reality - NOVÁ CENA - Komfortné bývanie v centre Šurian, MDŽ – 3 izbový byt na predaj

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 74.71 m²

PINK reality ponúka priestranný 3-izbový byt v Šuranoch na ulici MDŽ, ktorý zaujme kvalitným vy

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šurany

164,900 € 2207 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - 3-izbový rodinný dom po kompletnej interiérovej rekonštrukcii

Reality Šurany

3 izbový byt | Na Vŕšku | 112 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šurany

158,000 € 1411 €/m²

NOVINKA ! NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZB. BYT - NOVOSTAVBA REZIDENCIA MDŽ ŠURANY

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 79.18 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový kompletne "na kľúč" zariadený veľký 3-izbový

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šurany

155,300 € 1961 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie