3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ útulný 3-IZB.BYT, Priemyselná ul., Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senica

146,900 € 1908 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA Krásny, moderný 3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 74 m2, ktorý ponúka moderné a praktické bývanie

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

159,900 € 2161 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ alebo VÝMENA 3-izbový byt 74 m² na Robotníckej ulici

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu za 2-izbový byt + doplatok tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1494 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ KOMPLET ZARIADENÝ 3 IZB. BYT S TOP DISPOZÍCIOU PO REKONŠTRUKCII, 2 BALKÓNY, 68M2, ŠTEFÁNIKOVA UL., SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne rekonštr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senica

159,500 € 2346 €/m²

ZĽAVA!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1554 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 68 m²

EXKLUZÍVNA TOP PONUKA – Štýlový 3-izbový byt, do ktorého sa zamilujete | Senica – Sotina Preds

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

149,000 € 2191 €/m²

Rezervovaná nehnuteľnosť

Reality Senica

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Byt je stave holobyt určenom na modernizáciu. V rámci prípravy na modernizáciu boli realizované

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senica

115,900 € 1566 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Predaj – priestranný 3-izbový byt Senica PREDANÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Hurbanova | 74 m²

PREDANÉ Ponúkame na predaj veľký a svetlý trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa priamo v ce

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

129,900 € 1755 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta s dvomi balkónmi v meste Senica.

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 74 m²

Ponúkame na predaj teplý, svetlý a priestranný 3 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nach

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

133,000 € 1797 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

3 - izb. byt s lodžiou (74m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 69 m²

...Byt v tichom centre Senice so zasklenou lodžiou, veľkou murovanou pivnicou a výhľadom do zel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

113,000 € 1638 €/m²

3-izb. byt (89m2) dva balkóny, pokojné centrum mesta – Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 82 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Senica – Ro

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

142,000 € 1732 €/m²

Na predaj 3 - izb. byt, loggia (68m2), Senica, Sotinská ul.

Reality Senica

3 izbový byt | Sotinská | 66 m²

Ak hľadáte byt, kde je každodenný život jednoduchší – s obchodmi, školami aj službami na pár kr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

130,000 € 1970 €/m²

🏡 3-izbový byt na predaj – 64m2 - fajn obývateľný stav

Reality Senica

3 izbový byt | SEN | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 3-izbový byt na predaj 📌 Základné informácie Dispozícia: 3-izbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

109,900 € 1717 €/m²

Znížená cena!! Na predaj priestranný 3-izbový byt v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | 73 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite me

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

114,000 € 1562 €/m²

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie