HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 – 4 izbový byt v obci Rovinka s výmerou 70 – 90 m². Pre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rovinka

300,000 € 4286 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie