Prenájom výrobno skladových priestorov od 1 550 do 4 050 m2 v Nitre

Reality Nitra

Skladový objekt | 1,600 m²

Ak hľadáte moderné a flexibilné priestory pre vaše podnikanie, tak nový priemyselný park vám po

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 do 17 000 m2 v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 2,000 m²

CTPark Banská Bystrica je ideálna voľba pre firmy, ktoré majú záujem o strategickú polohu, výbo

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov od 900 do 2 000 m2 v Bratislave, ulica Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame Vám skladovú halu a flexibilné priestory v strategicky výhodnej polohe. Aktuálne je do

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 3 000 do 9 000 m2 v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Skladový objekt | 3,000 m²

Priemyselný park sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou. Vďaka svojej polohe využíva dobré diaľn

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov 1 600 m2 v Nitre

Reality Nitra

Skladový objekt | 7,500 m²

Ponúkame Vám moderné a flexibilné priestory v novopostavenom parku v Nitre-Mlynárce. Priestory

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Sklady na prenájom s flexibilnou výmerou a dobrou dostupnosťou - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s flexibilnou veľkosťou 300 - 6000 m2 priamo v Bratisla

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 1 500 m2 do 10 000 m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Skladový objekt | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu v logistickom parku triedy A v Dubnici nad Váhom. Park j

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 1700 do 12 000 m2

Reality Lozorno

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu v Lozorne, ktorá sa nachádza v jednom z najmodernejších logi

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Lozorno

Cena dohodou

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 2 500 m2 do 8 200 m2

Reality Martin

Skladový objekt | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza v Martine. Park je najväčší brownfieldový

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Prenájom výrobno-skladových priestorov Senec od 1 300 m2 do 7 000 m2

Reality Senec

Priestor pre sklad | Diaľničná cesta | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza v najväčšom logistickom parku na Slovensk

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Senec

Cena dohodou

Na prenájom moderné kancelárske priestory v Komárne

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²

OYE Reality ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory v Komárne. Na výber je z 13-ich ka

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 07.08.2024
Priestory na prenájom Komárno

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na prenájom priemyselný areál s administratívnou budovou a montážnymi halami v Komárne - 5 800 m2

Reality Komárno

Prevádzkový areál | 0 m²

OYE Reality ponúka na prenájomj priemyselný areál s administratívnou budovou (200 m2), montážny

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na prenájom Komárno

Cena dohodou

Rezervovaný! Na prenájom zabehnutý autoservis s kompletným zariadením v Komárne

Reality Komárno

Opravárenský priestor | Novozámocká cesta | 300 m²

OYE Reality ponúka exkluzívne na prenájom zabehnutý autoservis s kompletným zariadením a náradí

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 02.04.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

Na prenájom príjemný 2-izbový, klimatizovaný byt s loggiou na VII. sídlisku v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Špitálska | 66 m²

OYE Reality ponúka na prenájom príjemný 2-izbový, klimatizovaný byt s loggiou na Špitálskej ul

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Komárno

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom moderné kancelárske priestory v centre Komárna - 13, 22, 24, 25, 50, 70 m2

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 13 m²

OYE Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v modernej administratívnej budove s výťah

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 24.01.2025
Priestory na prenájom Komárno

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske priestory v absolútnom centre Komárna - Výhodne!

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Jókaiho | 109 m²

OYE Reality ponúka exkluzívne na prenájom kancelárske priestory v absolútnom centre Komárna. Pr

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Priestory na prenájom Komárno

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Na prenájom moderné kancelárske a skladové priestory v Komárne, časť Nová Stráž

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 24 m²

OYE Reality ponúka na prenájom moderné kancelárske a skladové priestory v Komárne, časť Nová St

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 28.06.2023
Priestory na prenájom Komárno

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v absolútnom centre Komárna - 41 m2

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Jókaiho | 40.5 m²

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 06.08.2025
Priestory na prenájom Komárno

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Útulná garsónka na prenájom v TOP lokalite – Gazdovská ul., Komárno

Reality Komárno

Garsónka | Gazdovská ul. | 20 m²

OYE Reality ponúka na prenájom útulnú garsónku po staršej rekonštrukcii v jednej z najvyhľadáva

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Komárno

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na VII. sídlisku v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 57 m²

OYE Reality ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na prenájom Komárno

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI V PROJEKTE - SOLAR BRATISLAVA - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka