3 izbový byt | Veľkomoravská | 71.37 m²
Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom priestranný 3- izbový byt s balkónom
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | ulica | 81.36 m²
Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s ba
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cesta mládeže | 61 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Cesta mládeže
149,000 € 2443 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný trojizbový byt v Malackách, lokalita nerozhoduje, p
150,000 € 2206 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I
169,990 € 2698 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena
140,000 € 140000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Cena max. do 160.000,-€.
160,000 € 160000 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
3D: https://my.matterport.com/show/?m=THjbB4TARhi JKV REAL Vám ponúka pekný, priestranný, sl
162,000 € 2418 €/m²
3 izbový byt | Malacky | 76 m²
JKV REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Malacky. Ponuka: Na Predaj 3-izbový byt v centre
169,000 € 2224 €/m²
3 izbový byt | Bernolákova | 81 m²
JKV REAL Vám ponúka na prenájom 3-izbový, priestranný byt v centre Malacky Základné informáci
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 61 m²
Ponúkame na PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-izbový byt v pokojnej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. BYT
149,000 € 2443 €/m²
3 izbový byt | Kláštorné námestie | 105.27 m²
Byt, ktorý dáva zmysel polohou, priestorom aj riešením. V úplnom centre Malaciek, v najnovšom
310,000 € 2945 €/m²
3 izbový byt | Kláštorné námestie | 105.27 m²
310,000 € 2945 €/m²
3 izbový byt | Na Majeri | 65.76 m²
Po úspešne zrealizovanej a dnes už obývanej prvej etape projektu Corvus prichádza jeho pokračov
195,500 € 2973 €/m²
3 izbový byt | Záhorácka | 68.3 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Malackách v samotnom centre mesta, na Záhorackej ulici
195,000 € 2855 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 82 m²
Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný samostatný 3-izbový byt situovaný v rodinnom dome na Štúrov
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Záhorácka | 61 m²
SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia Ponúkame na predaj
164,990 € 2705 €/m²
3 izbový byt | Pezinská | 133 m²
Predstavuje moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efektív
309,999 € 2331 €/m²
3 izbový byt | Radlinského | 200 m²
NA PRENÁJOM – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT SO SAUNOU A JACUZZI Radlinského ulica - centrum mesta P
1,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 76 m²
Diana Novotná 0905 194 940, email: novotna.diana@gmail.com ponúka: - Na PRENÁJOM 3.izb.byt
880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bernolákova | 77.9 m²
Ponúkame na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 3-izbový byt v Malackách. Nehnuteľnosť pr
Cena dohodou
3 izbový byt | Ferdiša Kostku | 80 m²
Predaj 3 izbového bytu v Malackách na ulici Ferdiša Kostku v centre Malaciek. Byt ponúka dispoz
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
77,000 €
3 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr
155,000 € 2385 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.