3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²
Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst
130,000 € 1806 €/m²
3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s
82,999 € 1153 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Martina Dibalová, kontakt: 0902 472 446, nehnuteľnosť s
89,900 € 1474 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477
69,999 € 1069 €/m²
3 izbový byt | Adyho | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72
79,999 € 1111 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť
118,999 € 1566 €/m²
3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,
Info v RK
3 izbový byt | Rúbanisko II | 63 m²
HD Reality, v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 ponúka na predaj kompletne zreko
Cena dohodou
3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j
65,000 € 915 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio
79,000 € 1026 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²
Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na
90,000 € 1484 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk
Cena dohodou
3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b
123,000 € 1597 €/m²
3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²
Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh
174,000 € 2148 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob
89,000 € 1413 €/m²
3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²
Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom
88,000 € 1147 €/m²
3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²
Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n
85,000 € 1105 €/m²
3 izbový byt | Vajanského | 75 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p
109,000 € 1453 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo
69,000 € 986 €/m²
3 izbový byt | K. Kuzmányho | 104 m²
Exkluzívna ponuka: Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m² . Ponúkam na predaj pr
119,000 € 1144 €/m²
3 izbový byt | Ulica Vajanského | 68 m²
Na predaj pekný 3 izbový byt v meste Lučenec, lokalita Vajanského, po kompletnej rekonštrukcii
93,000 € 1368 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr
123,000 € 1618 €/m²
3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²
Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové
Info v RK
3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²
Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento
86,000 € 1201 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.