TOP PONUKA 3 izb tehlovy byt veľký balkon

Reality Lučenec

3 izbový byt | Majakovského | 80 m²

Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Lučenec

102,000 € 1275 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

Štýlové bývanie v Lučenci: Tehla, klíma a priestor pre váš nový začiatok

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 72 m²

Hľadáte miesto, kde vaše deti vyrastú v bezpečí a vy si po práci vychutnáte zaslúžený pokoj? Ex

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,990 € 1250 €/m²

Na predaj slnečný trojizbový byt /83m2/ v centre Lučenca so záhradou.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 83 m²

VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt na predaj

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1438 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt

Reality Lučenec

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3 izbový byt na 5/8 poschodí na Rúbanisku II v Lučenci. Rozloha bytu 60,9 m2, logia,

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

101,200 € 1775 €/m²

Moderný 3-izbový byt L. Svobodu s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | L. Svobodu | 72 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt na ulici L.Svobodu, ktorý zaujme svo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1597 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový tehlový byt s loggiou, 74 m² – ul. J. Wolkra Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | J. Wolkra | 74 m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – ul. J. Wolkra Lučenec. Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

105,000 € 1419 €/m²

PREDAJ 3,5 izbový byt v centre mesta s potenciálom, ktorý si zamilujete

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie republiky | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj priestranný slnečný 3,5- izbový byt priamo v centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1464 €/m²

Využite ponuku a bývajte podľa Vašich predstáv

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Byt sa nachádza v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

RÚBANISKO II -Nadštandardný 3-izbový byt(78 m2) s prvkami luxusu

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 78 m²

HĽADÁTE BÝVANIE,KTORÉ VYČNIEVA Z DAVU ??? NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-iz

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

Na PREDAJ nový 3-izbový /164 m2/, nadštandartne riešený byt v úplnom centre mesta Lučenec, pre náročných.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 101 m²

TUreality , Vám ponúka na predaj trojizbový byt /164 m2/ v jedinečnej, modernej novostavbe, v ú

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena na vyžiadanie

Na PREDAJ slnečný komplet zrekonštruovaný trojizbový byt /84 m2 / na Rúbanisku III. v Lučenci.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 84 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký trojizbový byt na Rúbanisku III

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,050 € 1013 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v Lučenci, Rúbanisko III.,

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III. | 72 m²

PROXAM reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Lučenci. Byt sa nachádza na sídlisku Rúbani

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

74,900 € 1089 €/m²

Ponúkame 3 izb. byt v centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Štúra | 74 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj byt v úplnom centre mesta a zároveň mať vždy miesto na parkov

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1122 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (770)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie