Komfortné rodinné bývanie: 3i byt, Lednické Rovne- Súhradka

Reality Lednické Rovne

3 izbový byt | 74 m²

Praktickosť a rodinná pohoda v ideálnej rovnováhe – ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lednické Rovne

135,000 € 1824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj | 3- izbový byt | Rezidencia Dulov | 100 m² | Byt s veľkosťou domu s terasou

Reality Lednické Rovne

3 izbový byt | Námestie Slobody | 100 m²

Túžite po pohodlnom bývaní v novom, modernom byte? Ponúkame Vám komfortné bývanie v pokojnom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Lednické Rovne

159,000 € 1590 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie