F012 - 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.S.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 0 m²

F012 - 113 - KISO Hľadám na kúpu, pre hotovostného klienta 3 izbový byt v Dunajskej Strede, byt

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 €

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie