REZERVOVANÉ Krásny Novo-zrekonštruovaný 3-Izbový byt

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 70 m²

VIDEO BYTU: https://www.instagram.com/reel/DQoTTGYDBvU/?igsh=MXNyNndlNGZpMXMwOQ== Ponúkame Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

232,000 € 3314 €/m²

3-izbový byt na Čiližskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 74.55 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom. Ce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3620 €/m²

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

Štýlový a útulný 3-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami - Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

368,000 € 4381 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, Čiernovodská ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiernovodská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt na Čiernovodskej ulici v Bratislave – mest

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,000 € 3511 €/m²

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Rajecká ulica, Vrakuňa, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

187,000 € 2833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný a priestranný 2,5 izb. byt v tichej lokalite s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Arménska | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt, ktorý sa nachádza v bytovom dom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

265,000 € 4141 €/m²

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

368,000 € 4381 €/m²

Priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a garážovým parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 82 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,990 € 2927 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie