BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta na kúpu 3 izbový byt - mestská časť Dúbravka.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3676 €/m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj Ponúkame na prenájom slnečný

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s dvomi loggiami vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt s balkónom v blízkosti lesa s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt na Beniakovej ulici v Brati

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Karlova Ves: čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 65 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt (3 samostatné izby) s obytno

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

REZERVOVANÉ Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 82 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, novostavba Dispozícia:

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 94m2, lodžia, pivnica, pekná lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 94 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 3i byt 94m2, s lodžiou a pivnicou, v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 66 m²

EXPAT EXPERTS | Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese Dispozícia: Ce

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie