RE0004144-20-000005 (177)

REZERVOVANÝ*3 izbový byt - BAURING s lodžiou v lokalite plnej zelene sídliska Prednádražie II na Šafarikovej ulici, dve pivnice

113 900 € 1 675 €/m2

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
3-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
68 m²

Ulica:
Šafárikova

Mesto:
Trnava

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 20. 10. 2020 1. publikácia: 20. 10. 2020
REZERVOVANÝ


Vo výhradnom zastúpení majiteľov nájde len u nás v ponuke


Byt v 3-izbovom prevedení sa nachádza v nádhernom prostredí zelene s množstvom detských ihrísk, ktoré pozitívne ovplyvňuje život mladých rodín počas celého roka. Veľkým bonusom tohto bytu je jeho poloha na 1. poschodí (nie prízemí) a dve pivnice. (Jedna prislúchajúca k bytu 9 m2 a druhá zdieľaná s jedným susedom/ cca 30 m2).


Čiastočne zrekonštruovaný byt s novou kúpeľňou so sprchovým kútom a plastovými oknami so sieťkami a žalúziami je výbornou voľbou pre záujemcu, ktorý preferuje vlastný štýl.


Zateplený bytový dom, odizolovaná strecha, nové stúpačky, plastové vstupné dvere s automatickým vrátnikom v tomto bytovom dome už nemusíte riešiť. Toto všetko tento bytový dom má.


DISPOZÍCIA


Uvítacia chodba s dostatočným priestorom vpravo disponuje vlastnou komorou. Z chodby sa prechádza do priestrannej obývacej izby orientovanej na juhozápad s výstupom na vkusnú lodžiu. V praktickej kuchyni je pôvodná zachovalá linka s dvojročným plynovým sporákom. Z obývačky sa prechádza do menšej chodby z ktorej sa vstupuje do dvoch samostatných izieb, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatnej toalety.


ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA


V byte sú pôvodné podlahy - linoleum, v kúpeľni je nová dlažba, sanita, obklad, sprchový kút. Pri modernizácii kúpeľne boli menené rozvody vody, odpadu, plastové okná so sieťkami a žalúziami v roku 2013. Steny sú hladké, stačí íba vymaľovať.


Prevádzkové náklady na 2 - člennú rodinu predstavujú 90 EUR zálohové platby + 75 EUR FO + el. energie a plyn.


Pozrieť sa na ponuku detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes.


Uverejnená fotodokumentácia a popisový text nehnuteľnosti sú majetkom firmy a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečímesprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.
Prečítať viac

Charakteristika

Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Konštrukcia bytu: zmiešaná
Náklady za služby a energie: 1 €/mesiac
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336 Zobraziť číslo

Territory Property, s. r. o.

Territory Property, s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 79

Kapitulská 461/19
91701, Trnava (SK)

113 900 € 1 675 €/m2

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

Territory Property, s. r. o.

+421 948 355 336 Zobraziť číslo