NA PREDAJ, Veľký 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Smolenice

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Smolenice

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie