2 izbový byt | Slnečnicová | 65 m²
STARS REALITY ponúka na predaj 2-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho
158,000 € 2431 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 40 m²
Stars Reality ponúka na predaj byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Rovinka Residence, nachádza
149,000 € 3725 €/m²
2 izbový byt | Slnečnicová | 50 m²
Hľadáte bývanie, kde budete prvý nájomca a všetko je nové a čisté? Tento byt v Rovinka na ulici
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Broskyňová | 54 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny, strešný 2 izbový byt s veľkou terasou, v skolaudovanej novostavb
224,900 € 4165 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová | 51.03 m²
Realitná kancelária Plus Reality Vám s radosťou ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt v novost
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kvetná | 58 m²
Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega
227,000 € 3914 €/m²
2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²
2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent
224,900 € 3358 €/m²
2 izbový byt | Centrum | 60 m²
Hľadám 2-3 izbový byt v Rovinke a okolí na prenájom. Ideálne aj so zariadením, prípadne nezari
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 44.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt s veľkou privátnou predzáhradkou a parkovan
239,900 € 5391 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Rovinke, Dunajskej Lužnej alebo
Cena dohodou
2 izbový byt | 45 m²
EXPAT EXPERTS | Príjemný, elegantný 2i byt 45m2, lodžia do zelene, parkovanie Dispozícia: cel
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Slnečnicová | 57 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA, Slnečnicová ul, Rovinka. 2-izbový byt, výmera 53 m2 + 4 m2 l
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kvetná | 53 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj zariadený, klimatizovaný 2 izbový byt, 53m2 /loggia 3,5m2/ nachád
199,900 € 3772 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný, moderný, zariadený 2 izbový byt, 63m2 /loggia 4m2/ n
239,000 € 3794 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 95.43 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokali
274,990 € 2882 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin
234,990 € 4273 €/m²
2 izbový byt | Slnečnicová ulica | 82.09 m²
OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FL
229,990 € 2802 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 40 m²
REALITYFREE – Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbene
145,000 € 3625 €/m²
2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m
229,000 € 3909 €/m²
2 izbový byt | Riečna 17A | 76 m²
Resido Concept Vám ponúka na prenájom kvalitne zariadený 2,5-izbový byt v rodinnom dome so samo
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.