Na predaj 2i byt Prievidza, 60 m2

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v meste

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

106,900 € 1782 €/m²

Novinka
Novinka

FINDIESEL reality - 2 izbový byt, vyhľadávaná lokalita

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²

Hľadáte byt pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Ponúkame na predaj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,300 € 1988 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom na starom sídlisku v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

2 - izbový byt v Centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Centre mesta Prievidz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1850 €/m²

Dvojizbový veľkometrážny byt, Nábr. Sv Cyrila, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Nábrežie Sv. Cyri

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1439 €/m²

Dvojizbový byt Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1740 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po komplet

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 50 m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

PREDAJ: 2-izbový byt s možnosťou mezonetu

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 46 m²

Finalreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt s rozlohou 46 m² v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

86,000 € 1870 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

84,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko, A. Rudnaya

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

90,000 € 1552 €/m²

Moderné bývanie bez starostí – stačí sa nasťahovať.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Rudnaya | 55 m²

Ponúkam na predaj štýlový, novo zrekonštruovaný 2-izbový byt s rozlohou 55 m², nachádzajúci sa

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2364 €/m²

Exkluzívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vnútorná ulica | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

120,000 € 2000 €/m²

Krásny 2 izbový byt v Prievidzi výborná lokalita

Reality Prievidza

2 izbový byt | Trhová | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová výstavba s moderným štýlom? Tento príjemný 2-i

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

97,900 € 1847 €/m²

Zaujímavý 2 izbový byt blízko námestia a centra Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vansová | 58 m²

Hľadáte byt v centre, ktorý si môžete prerobiť presne podľa seba a zároveň má množstvo praktic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,900 € 1705 €/m²

FINDIESEL reality - 2 izbový byt, centrum Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah a zároveň si užijete pokoj? Tento štýlový 2-izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,300 € 1988 €/m²

Nová CENA - Nadštandardný udržiavaný byt-Aurela Stodolu-Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Aurela Stodolu | 50 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení klienta krásny, presvetlený a veľmi udržiavaný dvoji

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU, NA PREDAJ, PRIEVIDZA - Staré Píly

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

Výmera: 51 m² podľa LV Lokalita: Štefana Králika 5, 2. poschodie – vyhľadávaná časť sídliska St

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 2 IZBOVÝ BYT V POVODNOM STAVE

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Matušku | 50 m²

Radi by ste kúpili 2 izbový byt v pôvodnom stave? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRA

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

AKTUÁLNE NAJLACNEJŠÍ 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Mišíka | 54.44 m²

Hľadáte projekt, ktorému vdýchnete nový život? Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

77,000 € 1414 €/m²

Dvojizbový byt s vôňou domova v Prievidzi - Staré sídlisko.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE-SK! Hľadáte útulné, bývanie v žiadanej lokalite Prievidze? Ponúkame Vám na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

REZERVOVANÝ- Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Trhová ul. | 58 m²

Reality Prievidza

2 izbový byt | Trhová | 58 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať a bývať bez ďalších veľkých investícií? Miesto

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na sídlisku Necpaly.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Gazdovskej

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1900 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.12

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 55.99 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

162,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie