Hľadáme 2 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 0 m²

JK044D Hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Prešove. Za ponuku DAKUJEME. Ak Vás moja

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 15.11.2023
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj byty v meštianskom dome v centre mesta na Hlavnej ulici v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 1 m²

JK100B DJS Reality, Vám exkluzívne ponúka na predaj byty v meštianskom dome v centre mesta na H

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Byty na predaj Prešov

Info v RK

2 izb. byt s balkónom - Prešov, Sídlisko 3A, Mukačevská ul., 54 m2

Reality Prešov

2 izbový byt | Mukačevská | 54 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Prešov - Sídlisko III A, na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

175,000 € 3241 €/m²

NA PREDAJ – 2 IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI – SEKČOV, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 45 m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI NA SÍDLISKU SEKČOV V PREŠOVE Ponúkame na preda

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

Info v RK

2-izbový byt na predaj, Ulica Matice slovenskej, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Ulica Matice slovenskej | 54 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný, čia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt na predaj, ulica Alexandra Matušku, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Alexandra Matušku | 57 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, kt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,900 € 2718 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

196,000 € 3198 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝhradne!!! Byt 2 izbový, Prešov, Zápotockého, šir. centrum, 55 m2

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Skôr, ako začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/9Cyak6a4tXs Tureality

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,990 € 2909 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ SLNEČNÝ 2 izb. byt, ŠIRŠIE CENTRUM s VÝHĽADOM do záhrad.

Reality Prešov

2 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 48 m²

Benard reality Vám ponúka na predaj veľmi pekný byt na Pavlovičovom námestí v tehlovom bytovom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

156,000 € 3250 €/m²

Nadštandardný 2 izbový byt s parkovaním v absolútnom centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | Baštová | 68 m²

Predstavte si, že ráno vyjdete z bytu a za pár sekúnd si vychutnávate čerstvý croissant v obľúb

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

220,000 € 3235 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbák v širšom centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | 57 m²

TU Reality ponúka na predaj tento plne vybavený a čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt. Stači

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2895 €/m²

Rezidencia Rusínska | Moderný 2-izbový byt – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 71.58 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

230,000 € 3213 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt pri NOVUM Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Flegra Comfort Reality ponúka exkluzívne na predaj Elegantný 2-izbový byt po kompletnej novej

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 4125 €/m²

Rezidencia Slavia - 2 izbový byt s loggiou, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 58.97 m²

Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

187,000 € 3171 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

DOPYT! HĽADÁME 1-2 IZBOVÝ BYT, HOTOVOSŤ, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klientov (jeden s HOTOVOSŤOU, dvaja s vyriešeným financovaním prostredníctvom hypotéky) hľa

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie