Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

204,000 € 3329 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový štýlový byt na prenájom s parkovacím miestom a pivnicou v cene nájmu – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt so zmenenou dispozíciou na Sídlisku III v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Prostějovská | 59 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na obľúbenom Sídlisku III v Prešove? Realit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,900 € 2964 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na sídlisku III.

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na Sídlisku III. Byt musí mať balkón a klient preferuje

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

110,000 €

2-izbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, kdekoľvek v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 54 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám 2-izbový byt (môže byť aj 3-izbový byt, ak sa sa zmes

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

160,000 € 2963 €/m²

NA PREDAJ, NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT, 79 m2, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový priestranný murovaný byt v širš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

219,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, 48 m2, SABINOVSKÁ PET FRIENDLY

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM, 🏢 2-IZBOVÝ zrekonštruovaný byt s loggiou na uli

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

645 €/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NÁJOM: 2 IZBOVÝ BYT 66 m2, LODŽIA, REKONŠTRUKCIA, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Martina Benku | 66 m²

ARCHEUS reality Prešov 🏡 ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný, priestranný a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 alebo 3 IZBOVÝ BYT V PREŠOVE, PREDSCHVÁLENÉ FINANCOVANIE

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta so schváleným financovaním do 130 000 € hľadám 2 alebo 3 izb. byt v pôvodnom stave

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

130,000 €

NA PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, 41m2, SIBIRSKÁ, PET FRIENDLY

Reality Prešov

2 izbový byt | Sibirská | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM NEZARIADENÝ, 2 IZBOVÝ byt na sídlisku Sekčov, na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

-REZERVOVANÉ- 2,5 -izbový byt + loggia, Ďumbierska - Sekčov

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska 24 | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2,5-izbový byt na adrese Ďumbierska 24 v Prešove (sídlisko Sekčov). Byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2x 2izb byt a kancelária, Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Vranovská | 158 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na dlhodobý prenájom modernú polyfunkčnú budovu vo výbornej

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izbový byt v centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | - | 65 m²

Kancelária Realitné očko hľadá pre klienta 2-izbový byt v centre Prešova s balkónom do 150 000

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

150,000 € 2308 €/m²

HĽADÁM 2 izbový, prípadne 2,5 izbový byt v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadám v Prešove 2 izbový, prípadne 2,5 izbový svetlý byt v lokalitách S

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

NOVOSTAVBA 2-IZB.BYT,ZARIADENÝ

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

Znalecký posudok k nehnuteľnosti je už vyhotovený, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje proces finan

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,990 € 3600 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA predaj - 2 izbový tehlový byt blízko centra - ul. Zápotockého

Reality Prešov

2 izbový byt | Zápotockého | 55 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt na Zápotockého ulici v Prešove. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

157,000 € 2855 €/m²

Novinka
Novinka

Príjemný 2 izbový byt na prenájom v centre mesta

Reality Prešov

2 izbový byt | 52 m²

Bývanie s atmosférou v centre mesta ponúka všetko potrebné na dosah. Maria Vargai Reality ponú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

NAD-štandart bývanie 3 izb byt Sabinovská (F618-112-ANM)

Reality Prešov

2 izbový byt | Sabinovská | 70 m²

F618-112-ANM P/2 - Luxus, centrum mesta, vyhrievané parkovanie, v bytovom dome iba 5 bytov to

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

250,000 € 3571 €/m²

" REZERVOVANÉ " 2 IZBOVÝ BYT - SABINOVSKÁ, CENTRUM, 58 M2, 4/8 P

Reality Prešov

2 izbový byt | Sabinovská | 58 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove, ponúka EXKLUZÍVNE na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,900 € 2671 €/m²

2-IZB.BYT, UL.T. ŠEVČENKA, VYVÝŠ. PRÍZEMIE, 48 M2, BALKÓN

Reality Prešov

2 izbový byt | Tarasa Ševčenka | 48 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na google v Prešove, ponúka na predaj 2 izbov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

156,900 € 3269 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 4125 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

155,000 € 2818 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie