Rúbanisko I - 2 - izbový byt 46 m2, BALKÓN, čiastočná rekonštrukcia, KRÁSNY VÝHĽAD na okolie

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 46 m²

NA PREDAJ útulný dvojizbový byt v pokojnej lokalite Rúbaniska I BYT: Rúbanisko I 2-izbový cel

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

AZ. Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v roku 2023 na ulici Maršála Malinovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto krásne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,700 € 2214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký slnečný 2- izb. byt v Lučenci - Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v Lučenci na ul. Továrenská. Nachádza sa na I. poschodí v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,500 € 1342 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (770)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie