HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko III - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72947

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1339 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2 izb byty s vlastným parkovaním.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Vidiná | 57 m²

Hľadáte byt bez ďaľších nákladov k okamžitému nasťahovaniu? Ponúkame Vám novopostavený,nízkonák

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 28.08.2023
Byty na predaj Lučenec

96,000 € 1684 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec -cena aj dohodou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica maršála Malinovského | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Ul. M. Malinovského, v meste Lučene

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1250 €/m²

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 55 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

75,000 € 1364 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | - | 46.1 m²

Reality Novohrad Vám Predstavuje exkluzívnu ponuku – komfortný, kompletne zrekonštruo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Lučenec

87,000 € 1887 €/m²

Na PREDAJ dvojizbový byt /63m2/ v centre mesta Lučenec so záhradou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 63 m²

VIDEO https://youtu.be/9MMoKIgjJ4A VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=XjG9B7BzR9A T

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite na Rúbanisku v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

78,300 € 2061 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 x 2i byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame Vám výnimočnú investičnú príležitosť v podobe dvoch 2-izbových bytov, ktoré sú po komp

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

152,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 61.9 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou vo vy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1276 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Mieru | 72 m²

Directreal Stred - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Ulici Mieru s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

125,000 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I 10 byt na 10-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekon

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,480 € 1923 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko II Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku II byt na 3/5 poschodí s pivnicou je kvalitne zrekonštruov

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

81,000 € 2083 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Lučenci - znížená cena o 2000,-EUR !

Reality Lučenec

2 izbový byt | 54 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj slnečný 2-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1574 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt v Rezidencii Majakovského, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | Majakovského | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

113,500 € 2365 €/m²

MALINOVSKÉHO(LC) 2-izb.byt 55 m2, TEHLA s balkónom + GARÁŽ

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom v jedn

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom. + garáž

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

O nehnuteľnosti Predstavujeme vám príležitosť na kúpu komfortného dvojizbového bytu s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality v Martine (770)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie