Prenájom 2-izbový byt, 64m2,loggia, PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 64 m²

PANORAMA CITY | Landererova ulica | 2-izbový dizajnový byt | 15. poschodie | parkovanie REB.sk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Jedinečný 2-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.2

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt pod stanicou Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Holekovej 6 | 44 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 2-izbový byt o výmere 44 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

TOP PONUKA: Predaj 2i bytu na LEŠKOVEJ UL., BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt s garantovaným výnosom v e

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

Slnečný 2-izbový byt na prenájom | MÝTNA, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom svetlý a útulný 2-izbový byt s vysoký

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac

Nový 2i byt, po rekonštrukcii ešte neobývaný, klíma, komora, loggia, Krížna, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 62 m²

Na prenájom ponúkame klimatizovaný, priestranný, zariadený a novo kompletne rekonštruovaný 2-iz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového klimatizovaného bytu – Gajova ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gajova | 75 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v tichej zelenej lokalite historického centra Bratislav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Staromestský byt s výmerou 94 m2 v úplnom centre Bratislavy, Františkánske námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 94 m2 v historickom ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

2-izb. byt v centre - Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izb. byt v centre Bratislavy na Záhradníckej ul.. Výborná lokalita

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

645 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný až 70m2 - 2,5 izbový byt na hranici starého mesta BA, blízko parky, výhľad na kamzík

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

267,000 € 3708 €/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj, Bratislava - Stare Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 83 m²

2 izbový byt na predaj, Bratislava – Staré Mesto Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 5964 €/m²

Moderný 2- izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovaním na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 61 m²

Moderný klimatizovaný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. poschodí v by

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný 2- izbový byt v novostavbe s terasou na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šafranová | 65 m²

Luxusný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. nadzemnom podlaží v novosta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ESTATERS | Nadštandardný 2-izbový byt na ulici Červeňova v lokalite Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

Realitná kancelária ESTATERS ponúka na prenájom výnimočný 2-izbový podkrovný byt s francúzskym

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt v exkluzívnej lokalite pod Bratislavským hradom – Skalná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Skalná | 52 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Starého

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | Rezidencia Búdková | 2 izb. byt v štandarde, 57 m2, terasa, parkovanie, novostavba, Horský park, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 57 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj nový 2 izbový byt s terasou v štandarde bez kuchyns

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5965 €/m²

Neibrs | Elegantný 2 izb. byt v centre mesta vedľa prezidentskej záhrady, klimatizácia, loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kollárovo námestie | 70.4 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný 2-izbový byt v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5952 €/m²

Neibrs | Na prenájom 2i zariadený byt s výťahom, 5m2 balkónom, špajzou, parkovaním, Palisády, Staré mesto Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 63 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom veľkorysý dvojizbový byt po rekonštrukcii v úplno

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NAJKRAJŠÍ 2 - IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK? 18. POSCHODIE, VÝHĽAD NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 56 m²

Najkrajší 2-izbový byt v projekte Sky Park? Napísať „najkrajší je samozrejme subjektívne... Al

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 7839 €/m²

Nový 1,5 izb. byt v projekte Metropolis, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 45 m²

COLLDEEDs, s.r.o. – ponúka na prenájom nový 1,5-izbový byt v projekte METROPOLIS, Bratislava –

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom na 3-izbový v zelenom vnútrobloku (Justičná ul., Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Justičná | 72 m²

Hľadáte byt v zrenovovanom tehlovom bytovom dome v centre mesta, ktorý ponúka viac než len tesn

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 4847 €/m²

Izba v byte na prenájom Pražská ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská | 24 m²

Prenájom 2. posteľovej alebo aj pre jednu osobu - neprechodnej izby v byte, v Bratislave na P

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

380 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie