2izbový byt byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 82 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 4085 €/m²

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich exkluzívnych klientov | 2-izbový byt v Bratislave - Staré Mesto na predaj | ESSENZ IMMO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 90 m²

Pre našich exkluzívnych klientov hľadáme 2- až 3-izbové byty na predaj v Bratislave – Starom Me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 1,5-izbový zariadený byt, BA I, Staré Mesto, Heydukova

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Heydukova | 43 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADK POPIS BYTU: R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izbového bytu, River Park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 61 m²

Rozloha: 54 m² + loggia (7 m²) Poschodie: 7. z 9 (s výťahom) Popis: Plne zariadený 2-izbový by

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt s balkónom a parkovacím státím na Landererovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v bytovom dome PANORAMA CITY, Landererova ulica, Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Atypický podkrovný 2 izbový byt v srdci starého mesta na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palakého | 75 m²

Ponúkame na prenájom štýlový atypický podkrovný byt v lukratívnej lokalite Starého mesta na Pal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BA/STARÉ MESTO - Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 66.2 m²

Ak hľadáte byt s pešou dostupnosťou do centra mesta, výbornými spojmi do celej Bratislavy či už

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IHNEĎ VOĽNÝ 2-IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK S ORIENTÁCIOU NA ZÁPAD, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v jedinečnom projekte SKY PARK by

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT, ABSOLÚTNE CENTRUM, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GRÖSSLINGOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova | 56 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt v priamom v centre Bratislavy - Grösslin

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj - štýlový 2i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt na prestížnej adrese priamo v srdc

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 70 m²

Ponuka prenájmu – priestranný 2-izbový byt v centre, Obchodná ulica Na prenájom ponúkame veľk

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Dizajnový byt v srdci Bratislavy – 42 m² pokoja a funkčnosti

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kúpeľná | 42 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrenovovaný 2-izbový byt – Kúpeľná ulica, centrum Bratislavy By

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Palárikova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palárikova | 51 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový klimatizovaný dvojizbový byt v modernej podkrovnej vstavbe v h

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Prenájom 2-izbový byt, 64m2,loggia, PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 64 m²

PANORAMA CITY | Landererova ulica | 2-izbový dizajnový byt | 15. poschodie | parkovanie REB.sk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie