2-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (104)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,900 € 3783 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

Exkluzívne v RK SPIRIT – NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 3084 €/m²

Predám 2 izbový byt - novostavba vo výstavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Havranské | 58.6 m²

Postúpim novostavbu 2 izbového bytu v projekte Havranské s krásnym výhľadom v tichej mestskej č

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,900 € 3326 €/m²

POZOR! Posledný 2 izbový byt v novostavbe v centre s výhľadom na Krížnu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 71.3 m²

Jedna z možností bývania v tomto výnimočnom projekte je aj tento 2 izbový byt s príjemnou atmos

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,314 € 3828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME! na predaj veľký 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bakossova | 64.9 m²

Predám priestranný 2 izbový byt v centre na Bakossovej ulici na 1.poschodí bez výťahu. Byt po

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3621 €/m²

Novostavba Bakossova veľký kompletne zariadený 2‑izbový byt v centre

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 72.37 m²

Ponúkam na predaj luxusne zariadený 2‑izbový byt v novostavbe priamo v srdci Banskej Bystrice.

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

315,000 € 4353 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AB ESTATE / EXKLUZÍVNA TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GREINBERG | BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 10 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – GREINBERG | BANSKÁ BYSTRICA Hľadáte projekt, ktorý má reál

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

10 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, blízko centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

168,900 € 2912 €/m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 57 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou takmer 57 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 3772 €/m²

2 - izbový byt Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

2-izbový byt so zmenenou dispozíciou – Sásová, BB Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

RENATAS - 2IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE ISTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | x | 49 m²

RENATAS - ponúka na postúpenie 2 - izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Bánskej Bys

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,980 € 2653 €/m²

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Štýlový byt s garážou a možnosťou prístavby ďalšieho bytu, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kollárova | 80 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

350,000 € 4375 €/m²

Na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mičinská cesta | 54 m²

HAVAS REALITY ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku Ponúkame na predaj ú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3241 €/m²

REZERVOVANÝ Pekný 2 izbový byt s lodžiou na predaj na Starohorskej ulici v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Starohorská | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3100 €/m²

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie