GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Moderný 2i tehlový byt - na mieru zrekonštruovaný

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre BB. Byt prešiel kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

SIMCITY│Predaj 2-izbového bytu v tehlovej bytovke s 3 balkónmi na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 58.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, ktorý zaujme najmä tr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,999 € 3146 €/m²

SIMCITY│PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ulica KOMENSKÉHO / Jesenský vŕšok

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Predstavte si bývanie, kde sa moderný mestský štýl spája s pokojom a komfortom domova. Presne t

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,990 € 4711 €/m²

SIMCITY│PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 37 m²

Ponúkam na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 40 m² v novostavbe bytového domu na Hurbanovej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 6081 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA - SASOVA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,000 € 2271 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - TOP LOKALITA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - T

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3600 €/m²

PREDANÉ🍀 TOP PONUKA!! VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT /64 M2/BALKÓN RADVAŇ KALINČIAKOVA BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 2359 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Pri Hrone Banská Bystrica - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Cesta K Smrečine | 40 m²

Máme už SKOLAUDOVANÉ !! Priamy predaj. Ponúkaný 2 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 3748 €/m²

NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný 2izbový byt - Sadová ulica v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2874 €/m²

člen NARKS

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

NEWCASTLE⏐REZERVOVÉ 2 izb. byt | 33 m² | Banská Bystrica – Milvar

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Školská | 33 m²

NEWCASTLE | Predávame pekný malý byt na Školskej ulici v Banskej Bystrici, ktorý je momentálne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3485 €/m²

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu v Banskej Bystrici.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v obľúbenej lokalite neďaleko centra Banskej Bystrice na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2395 €/m²

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

REZERVOVANÝ!! EXKLUZÍVNE!!! 2izbový byt v pôvodnom stave na Sadovej ulici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová 6 | 61 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Sadová.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2459 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom v garáži na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova 36 | 58 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša moderný 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 4862 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová 49m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný na 4 nadzemnom po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

154,580 € 3155 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

AAA REAL exkluzívne ( len u nás ) ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom na Mládežníckej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2946 €/m²

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 5211 €/m²

Tureality ponúka na predaj 2i byt v širšom centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58.8 m²

Tureality ponúka na predaj momentálne nebytový priestor o výmere 58,8 m² avšak vo výbave bytu n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,000 € 2194 €/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie