2 izb. byt, MILOSLAVOV - ANNA PARK, voľný IHNEĎ, klimatizácia, parkovacie státie v cene, výťah

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 60 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Panská ulica: Vzácny 4-izbový byt s dizajnom Lasvit, mramorom a smart technológiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM | 5-IZBOVÝ MEZONET V HORSKOM PARKU, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderné kancelárie od 16 m2 v SMART budove na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 15 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory o výmere od 16 m2 v prestížnej lokalite na V

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

TOPNovinka! Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Rači - ideálne bývanie! Voľný od 1.6.2026

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²

Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderné kancelárske priestory na prenájom s nadštandardným vybavením v projekte GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 326 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory s celkovou plochou interiéru 326 m2 v mod

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Exkluzívne na PRENÁJOM: Štýlová novostavba v projekte Pod lesíkom

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenajať si novostavbu moderného 5 - izbového rodinného domu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na prenájom Borský Mikuláš

949 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Svetlý 3-izbový byt s parkovaním v tichom areáli – ideálny pre rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestor na prízemí pri Hiltone - 86 m2

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rooseveltova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 86 m2 v centre Košíc na Rooseveltovej 6, na prízemí (opr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestor s umývadlom – 17 m2 - Moyzesova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 17,5 m2 v centre Košíc na M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestor pre predajňu s výkladom - Mäsiarska ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované obchodné priestory o výmere 74 m2 v centre Košíc na Mäsiar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Kancelárie v centre mesta s parkovaním v garáži na ulici Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²

Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Workin - zariadené kancelárie, Einpark Offices

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²

Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Top
Top

ODSTÚPENIE zariadenej kaviarne s terasou – NIDO 2, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavska cesta | 140 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie