Objekt pre obchod | Zimná ulica | 60 m²
Ponúkame na PRENÁJOM komerčný priestor priamo v srdci mesta Spišská Nová Ves – na frekventovane
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mierová | 55.54 m²
Realitná kancelária REINVEST pripravuje do ponuky na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkova
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 38 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor s výmerou 26 m2 na Piaristickej uli
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 11 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie s výmerou 11,4 m2 na 2.p./4, v administratívnom objekte na
11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 37 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 37 m2 na 2.p./4, v administratívnom objekte na Br
11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Brnianska | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory s výmerou 62,44 m2 v suteréne administratívneho obj
5.47 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Nábrežná | 77 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt na Nábrežnej ulici v Tr
790 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 25 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 25 m2 na ul. Gen. M.R.Štefánika v Trenčíne. Kance
200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 46.4 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 46,4 m2 na ul. Gen. M.R.Štefá
8.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 18 m2 na 3.p./4, v administratívnom objekte na Br
11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Legionárska | 23.5 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 23,5 m2 na prízemí kompletne zrekonštruovaného po
260 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 65 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory s celkovou výmerou 65 m2 na Piaris
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Iný priestor | Brnianska | 71 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestory s výmerou 71 m2 v suteréne administratívneho objektu na Brni
315 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 25 m2 na ul. Gen. M.R.Štefánika v Trenčíne. Kancel
200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 32 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 32 m2 na 3.p./4, v administratívnom objekte na Br
11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Janka Palu | 317 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s výbornou polohou v centre Nemšovej (Trenčiansky kraj).
Cena dohodou
3 izbový byt | Inovecká | 83 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Inoveckej ulici v Trenčíne,
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 28 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 28 m2 na 3.p./4, v administratívnom objekte na Br
11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 127 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 127 m2 na ul. Gen. M.R.Štefán