Prenájom priestranného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 47 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt s balkónom v obci Michal na Ostrove. Celková výme

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Šamorín

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 40 m²

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 2i bytu v Michale na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (60m2) v tehlovej novostavbe. Byt má veľmi dobrú orientáciu

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Michal na Ostrove

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Nadštandardný, zariadený 4 – izbový rodinný dom na prenájom v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Višňová | 93 m²

Ponúkame na prenájom, nadštandardný 4-izbový rodinný dom na Slivkovej ulici v Dunajskej Lužnej.

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Novozrekonštruovaný 3 – izbový byt na prenájom

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Šamoríne na Dunajskej ulici. By

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Exkluzívne priestory na prenájom v centre Šamorína

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | Gazdovský Rad | 78.04 m²

Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne priestory v polyfunkčnej budove situovanej priam

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na prenájom Šamorín

13.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dvojizbový byt na prenájom s balkónom v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Sídlisko Platan | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Sídlisku Platan v Šamoríne. Byt sa nachádza na 1. poschod

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na prenájom s veľkým pozemkom v obci Horný Bar

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 85 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na prenájom Šamorín

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2i bytu v Michale na Ostrove

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 61 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 2i bytu v Michale na Ostrove

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 61 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

1izbový byt na prenájom v Skalici

Reality Skalica

1 izbový byt | Lúčky | 30 m²

Viac ako REALITY, s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM pekný 1-izbový byt na Lúčkach. Byt

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Skalica

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2izbový byt v Skalici na prenájom

Reality Skalica

2 izbový byt | Čulenova | 45 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka prenájom 2- izbového bytu v novostavbe Byty pri M

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Skalica

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výnimočné multifunkčné priestory Holíč

Reality Holíč

Polyfunkčný objekt | Moyzesova | 2,000 m²

Výnimočné multifunkčné priestory na PRENÁJOM v Holíči Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Holíč

Cena dohodou

Prenájom 2 izbový byt v lukratívnej časti KRAMÁRE na ulici Ladislava Dérera, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom pivničnej kobky v novostavbe KOLOSEO, Tomášikova 50, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Tomášikova | 1.9 m²

Realitná kancelária Danube reality, ponúka na prenájom pivničnú kobku v novostavbe KOLOSEO, Tom

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kramáre, Bratislava Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stromová | 115 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kr

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 2-izbový byt 67 m2, 7. poschodí s loggiou na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto/Kuchajda.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 67 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 58,2

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom prestížny 4 izbový rodinný dom na ulici Mudroňova, Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Obchodné priestory, kancelárske priestory a parkovacie státia-prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 0 m²

Babony The Real Estate vám ponúka na prenájom komerčné priestory s možnosťou registračného sídl

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/mesiac

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice