1 izbový byt | 20 m²
EXPAT EXPERTS |Chutný a skvelý 1i byt 20m2 v super lokalite v centre mesta, NA KRÁTKODOBÝ PRENÁ
590 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Garáž | 0 m²
EXPAT EXPERTS I Parkovacie státie na prenájom v novostavbe NUPPU Prenájom garážového parkovac
99 €/mesiac
2 izbový byt | 40 m²
EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 40m2 s balkónom, pekná lokalita, MALÝ DUNAJ Dispozíci
670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 30 m²
EXPAT EXPERTS | Vynikajúci dizajnový 1,5i byt 30m2 lodžia s výhľadom na Dunaj, VYDRICA Dispozí
1,100 €/mesiac 37 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 79 m²
EXPAT EXPERTS |Slnečný 3i byt 79m2, s A/C, veľký balkónom s panoramatický výhľadom a parkovaním
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 97 m²
EXPAT EXPERTS |Moderný 3i byt 97 m2, s terasou o rozlohe 36m2 a parkovaním v rezidenčnom komple
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 126 m²
EXPAT EXPERTS I Priestranný 3i byt 120m2, s balkónom vo výbornej lokalite Dispozícia: Celková
1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 48 m²
EXPAT EXPERTS | Krásny, slnečný 2i byt 48m2, A/C, s balkónom a parkovaním, STEIN Dispozícia:
750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 25 m²
EXPAT EXPERTS |Príjemný 1i apartmán 25m2, výborná lokalita v blízkosti centra Dispozícia: cel
610 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56 m²
EXPAT EXPERTS |Moderný 2i byt 56m2, 2x terasa 28m2 a 2x parkovanie, príjemná lokalita Dispozíc
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²
EXPAT EXPERTS |Pekné priestranné kancelárske priestory 200m2, s kuchynkou, parkovanie Dispozíc
8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 50 m²
EXPAT EXPERTS I Úžasný 2i byt 50m2, s lodžiou a výhľadom na mesto, PREMIÉRE Dispozícia: celko
850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 100 m²
EXPAT EXPERTS I Dizajnový nadštandardný 3i byt 100m2, tichý dvor, A/C, garáž,pri hrade Dispozí
1,390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 59 m²
EXPAT EXPERTS | Príjemný 2i byt 62m2, s bazénom a parkovaním, ROZADOL Dispozícia: celková vým
1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 44 m²
EXPAT EXPERTS | Pekný 2i byt 44m2, klíma, s balkónom a parkovaním, skvelá lokalita Dispozícia:
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 45 m²
EXPAT EXPERTS | Exkluzívny 2i byt 55 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, pivnica, PRI MÝTE Dispoz
900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 51 m²
EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 2i byt 51m2, terasa 75m2, parking, VILLA RUSTICA TERASY Dispozíc
890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 400 m²
EXPAT EXPERTS | Príjemný, priestranný 6i RD 370 m2, s garážou, súčasť dvojdomu Dispozícia: ce
2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 66 m²
EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, príjemný 2i byt 66 m2,s dvomi balkónmi a pivnicou Dispozícia: ce
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | 0 m²
EXPAT EXPERTS I Parkovacie státie v podzemnej garáži, ZWIRN Prenájom garážového parkovacieho s
140 €/mesiac
1 izbový byt | 33 m²
EXPAT EXPERTS | Moderný, svetlý 1,5 i byt 33m2, balkón, s výhľadom na Dunaj, VYDRICA Dispozíci
990 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 59 m²
EXPAT EXPERTS | Skvelý 3i byt 59 m2, vo výbornej lokalite, novostavba Dispozícia: celková roz
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | 0 m²
EXPAT EXPERTS I Garážové parkovacie státie na prenájom, v novostavbe SKY PARK Prenájom garážov